ako ušetriť prostriedky SBA

dušky
Dátum registrácie: 20 Dec 2008 19:18

Re: ako ušetriť prostriedky SBA

Príspevok od užívateľa dušky » 28 Mar 2010 08:35

Peter, to moje konštatovanie nebolo adresované ani Tebe ani nikomu inémú, len som taký trend vycítil z viacerých príspevkov aj z niektorých osobných rozhovorov. Myslím, že to je na škodu veci. A už vôbec by som si nedovolil niekoho posudzovať, či niečo pre SBA robí, alebo nie. Nakoniec je to každého osobnná vec a vec osobných možností.
Ahoj.

Rudolf Fraštia
Dátum registrácie: 06 Apr 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 12 Apr 2010 18:52

Keďže máloktorá téma má jednoznačnú os a tu sa o tom napísalo najviac, preto sa to pýtam tu, že či to dokáže fungovať aj spätne, t.j. vyplním tu prevzaté tlačivo - návratku na NV - a pošlem ho späť rovnakým spôsobom...e-mailom ?? Okrem prostriedkov SBA sa môžu takto ľahko šetriť aj tie naše osobné...
Je to tak možné? A ak, tak na koho adresu?
Zdraví Rudo

Užívateľov profilový obrázok
Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: 03 Apr 2008 21:34

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 13 Apr 2010 12:16

Ahoj Rudo, na návratke je napísané že to treba poslať na gestora výstavy v tomto príopade Ivo Štefanovič a je to možné poslať aj na e-mail. Veď o to nám šlo využívať modernú techniku v tomto prípade e-mail. :-)

Treba čítať pozorne :-)

Fórum výstavy Národná výstava prikladám odsek

„NÁVRATKA“
Prosíme Vás, aby ste nám na priloženej návratke potvrdili Váš záujem vystavovať bonsaje a suiseki a uviedli ich presný počet a názvy. Skontrolujte si správne rodové a druhové mená stromov (slov. a latinské) a napíšte ich bez chýb! Podľa návratky sa už budú pripravovať menovky na exempláre.

Návratku pošlite späť najneskôr do 25. apríla 2010 na adresu garanta výstavy

Ivan Štefanovič, Zuby 927/7, 900 21 Svätý Jur !!
prípadne na E mail : istefanovic.svj@gmail.com
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

Napísať odpoveď