pokiaľ siaha EBA ?

Napísať odpoveď
Rudolf Fraštia
Dátum registrácie: 06 Apr 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

pokiaľ siaha EBA ?

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 06 Máj 2008 00:29

Nedávno sa uskutočnil kongres nášho strešného orgánu, členstvo v ktorom dosť výrazne ovplyvňuje (?obmedzuje?) našu národnú činnosť - po zaplatení členského do EBA totiž môžme smelo stiahnuť krídla a naďalej ticho dumať ... aj mne sa teda hlavou ženú rôzne myšlienky :
- prečo napríklad sa na tomto našom komunikačnom kanáli neobjavili podrobnejšie informácie o tejto akcii - bolo tu vôbec o tom niečo ? Ospravedlňujem sa ak som to prehliadol.
- odkiaľ som sa napríklad mohol dozvedieť, či SBA organizuje pre svojich členov zájazd na túto akciu ?
- odkiaľ som sa napríklad mohol dozvedieť podmienky účasti vlastného exponátu na sprievodnej výstave kongresu ?
- atď.
- atď....
Akoby to malo zostať pre nás tajomstvom. A pritom slovenská účasť bola celkom hojná (takže aspoň viem, že informácie existovali) a dokonca vraj aj úspešná - a znova niet toho, kto by to sprostredkoval aj nám ostatným - zaujíma nás to!
Z A U J Í M A .. N Á S .. T O ?
Zdá sa však, že ani mať internet ešte nie je všetko - a koľko z nás je takých, čo o ňom ešte ani nechyrujú...a preto teda tá otázka, ktorú kľudne môžem ešte doplniť a pýtam sa tiež:
pokiaľ siaha SBA ???
Úprimne kritizujúci R.Fraštia
Zdraví Rudo

Užívateľov profilový obrázok
Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 06 Máj 2008 08:43

Je to zaujímavé, že niečo v podobnom duchu som telefonoval v sobotu Máriovi........,
Rudo máš do poslednej bodky pravdu, v tomto môžem napísať len tolko, stránka môže mať aj 10, slovom desať adminov, ale pokial nemajú informácie, viacmenej ich nemáte ani vy.

Užívateľov profilový obrázok
Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: 03 Apr 2008 21:34

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 06 Máj 2008 15:53

Ahoj Rudo.

Dovoľujem si odpovedať na tvoje otázky.

Čo sa týka výstavy tak dosť vo veľkom predstihu tu bolo písané o tejto výstave. Bola tu uvedené aj stránka o celej výstave s programom s mapou s cenami.

SBA neorganizovala zájazd na uvedenú výstavu.

Na národnej výstave v Trnave sa predsa hovorilo že majitelia stromov, prípadne bonsaje na prvých 4 miestach (prípadne ak nietko odmietne postupuje ďalší v poradí) sa budú môcť zúčastniť výstavy vo Viedni. Také pravidlá boli pre všetkých vystavovateľov vo Viedni len 4 z každého štátu.
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

Neregistrovaný

iba tak

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 04 Júl 2008 15:39

Len tak pre zaujímavosť......prečo na hlavnej stránke SBA chýba logo SBA...., keďže je to určitým spôsobom značka....? :?: :D

Napísať odpoveď