Mapa hlasovanie

Napísať odpoveď

Viac sa mi páči

A verzia
2
18%
B verzia
9
82%

Celkom hlasov: 11

Užívateľov profilový obrázok
Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Mapa hlasovanie

Príspevok od užívateľa Peter_M » 15 Jan 2011 21:46

Zdravím Vás,
Po nejakom mesiaci sa mi podarilo nakódovať mapu (y). :mrgreen: :bounce: :albino:
Aby ste uľahčili rozhodovanie prezídiu, môžte hlasovať ktorá verzia sa Vám viac pozdáva.
Upozorňujem že nie su odladené na všetkých prehliadačoch, na FF to ide bez problémov.

A verzia :

Kód: Vybrať všetko

http://www.achplv.sk/map/index.php
B verzia :

Kód: Vybrať všetko

http://www.achplv.sk/mapa2/index.htm
Peter_M :bigsmurf: už mi konečne zrušte admin práva......thx :batman:

Juraj Formel
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 08 Apr 2008 23:24

Re: Mapa hlasovanie

Príspevok od užívateľa Juraj Formel » 15 Jan 2011 22:26

Vitaj ujo admino,ešte aj po funuse robíš pre nás zázraky,určite to zobralo vela času.....ešte že ta máme,no hlas tvojich príspevkov mi tu chýba..... :wink:

Štefan Káčer
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 19 Jan 2009 16:31

Príspevok od užívateľa Štefan Káčer » 15 Jan 2011 23:18

Diky Peter, prava si zatial nechaj, este budes ukecavany :bom:
napis este prosim legendu, resp. dopln, oprav moju, ked uz mas tie prava, tak priamo v mojom prispevku, neviem, ktore moznosti s tebou Martin prejednaval ...
verzia 1: jedna znacka, nad nou "bublinove" info a pod mapou prislusny listing vsetkych, co tam chcu byt, zatial vyse 20 (neviem, ake to bude prehladne, ked nas tam bude nahodou 100)
verzia 2: rozne znacky, moznosti vysvetlenia:
moznost 1 a) logo sba - clen prezidia b) cervena gulicka - clen SBA c) modra gulicka - bonsai priatel, resp. neclen
moznost 2 a) logo sba - clen SBA b) cervena gulicka - clenovia niektoreho klubu (neviem, ci riesit clen, neclen SBA) c) modra gulicka - bonsai priatel
pekny vikend
S.
pre nedockavcov (uz nas davno nikto nekamenoval :mrgreen: ) - v stredu vecer bude zasadnutie prezidia, zideme sa v Juri a nasledne dame na stranku info ...

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 15 Jan 2011 23:48

to Štefan Káčer :
zámerne som nedal vysvetlivky "legendu", ked niekto chce mať červený kosoštvorec môže mať červený kosoštvorec, ako sa rozhodnete, ale kombinácia bubliny a pod mapou zoznam všetkých ? :roll: dosť divoké, nájdeš ho v bubline a potom ho budeš hľadať v celom zozname???
varianta A : na začiatku sa objaví mapa s podstránkou prezídia SBA, čo ku každému členovi napíšete alebo dáte aj fotografiu je na vás, po kliknutí na príslušnú značku (napr. kosoštvorec) otvorí sa pod stránkou podstránka s príslušníkmi uvedenej lokality. Samozrejme farebné odlíšenie kosoštvorcov je na vás.

varianta B : niečo podobné som už raz dávno robil cez flash, ale bolo mi napísané že to nieje dobré, ,,,
po kliknutí na kosoštvorec sa otvorí "bublina" obdlžnikoveho tvaru so zoznamom, po odídení sa po 2 sec. sama zavrie a mapa je čistá len s kosoštvorcami

práva na mapu nemám, iba je tam napísané kto do urobil (pod všetko čo som urobil sa podpisujem, aj zlé), ak by som chcel práva tak tam dám (c) Peter_M :D :D :D :D

Peter_M

Rudolf Fraštia
Dátum registrácie: 06 Apr 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 16 Jan 2011 10:10

Vďaka Peťo...ja osobne som za verziu "B" a v duchu prvotnej myšlienky = "bublinka" - obec - meno(á) - kontakt(y)...bez akejkoľvek selekcie, či kategorizácie = ľudia ochotní komunikovať o bonsajoch vzájomne, či s novými záujemcami.
To, či je niekto člen SBA, či P.SBA,či bol ocenený, či má zásluhy...atď.atď... nie je v tejto veci podstatné - kto bude chcieť nájde si to na inom mieste
Zdraví Rudo

Štefan Káčer
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 19 Jan 2009 16:31

Príspevok od užívateľa Štefan Káčer » 16 Jan 2011 11:22

caute,
po strede dame navrh prezidia a urcite budeme brat do uvahy aj nazory ostatnych. V podtate je jedno, ci budeme gulickovy, (kosostvorce nemam v mapach rad :D ) alebo nie, ide o to, aby sa pripadny zaujemca vedel zorientovat na jednom mieste, ci v okoli niekto je alebo nie ...
rudo, moj sukromny nazor je, ze ak vieme dat na jednom mieste citatelnym sposobom co najkomplexnejsiu informaciu, tak ju tam dajme a nehladajme dalsie informacie niekde inde. Ak teda chceme mat na stranke info, ci som, resp. nie som clenom SBA, klubu... tak to tam dajme.
peto, mapa "kopirajt" nema, podklad mam vyrobeny z nasho 3D modelu a nalozil som na nu jednoduchu riecnu siet a vsetky krajske a okresne mesta, co by k orientacii mohlo stacit. Ak je treba vacsie rozlisenie, resp. ak mas predstavu o zoomovani a pribudani polohopisnych informacii, daj vediet a poslem ti dalsie ...

Rudolf Fraštia
Dátum registrácie: 06 Apr 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 16 Jan 2011 18:22

Štefan, opakujem : mapa = kontakt (a nakoniec ani nejde o objavenie Ameriky, ako dokazuje Marošov link...všetko v podstate existuje, len to treba nájsť...)
Čím viac informácií bude mapa obsahovať, tým náročnejšia bude jej prevádzka a aktualizácia jej obsahu - kto to bude robiť?? ...ak obsah mapy nemá byť hodnoverný, tak je celé úsilie nanič - viď. ikonka člena SBA na tomto fóre...
Zdraví Rudo

LAcike
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 29 Aug 2010 14:43
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa LAcike » 16 Jan 2011 21:14

Rudolf Fraštia napísal:Štefan, opakujem : mapa = kontakt (a nakoniec ani nejde o objavenie Ameriky, ako dokazuje Marošov link...všetko v podstate existuje, len to treba nájsť...)
Čím viac informácií bude mapa obsahovať, tým náročnejšia bude jej prevádzka a aktualizácia jej obsahu - kto to bude robiť?? ...ak obsah mapy nemá byť hodnoverný, tak je celé úsilie nanič - viď. ikonka člena SBA na tomto fóre...
Ak mozem k evidencii nieco povedat ako neclen :-) tak niekde predsa udaje o clenoch musia byt evidovane, nie? Tak treba rozsirit tuto evidenciu aj o dalsich priatelov, ci clenov klubov a potom tieto udaje kopirovat do mapy (napr. kazdu noc automatizovane) a takym istym sposobom sa moze aktualizovat ikonka clena SBA na fore.. Pripadne sa mozu udaje do mapy zadavat pouzivatelom v profile..
Dajte podklady a nejaky vikend tomu mozem venovat ;-)

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: 03 Apr 2008 21:34

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 17 Jan 2011 11:27

Ahoj Peter si jednoducho 1*

mne osobne sa pozdava varianta B
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

Cyril Tatranský