stretnutie členov SBA?

Napísať odpoveď
stano
Dátum registrácie: 22 Jan 2009 14:20
Kontaktovať užívateľa:

stretnutie členov SBA?

Príspevok od užívateľa stano » 04 Mar 2011 08:40

v jednej z tém tohto fóra bolo 18.2. štefanom okrajovo spomenuté stretnutie členov SBA na NV v Komárne... nič viac...škoda, že sa tejto myšlienke nevenuje väčšia pozornosť...alebo je ešte príliš zavčasu ? viem, že pre niektorých z nás to je jeden z dôvodov, prečo ísť na NV...
ďalšie stretnutie prezídia s členmi SBA na bonsai slovakia v nitre bolo (opäť okrajovo) spomenuté v závere zápisnice zo stretnutie prezídia SBA zo dňa 19.1 v Sv. Jure... a to by malo byť už takmer za mesiac...
nové vedenie SBA sa ujalo funkcie v máji 2010, nebolo by na škodu, aby sa uskutočnilo okrem neformálnych aj oficiálne stretnutie s členmi asociácie... nepochybujem o tom, že tém na užitočnú diskusiu nie je málo... stačí si prejsť niektoré príspevky v téme Otázky na SBA a je jasné, že ak sa má asociácia niekam dopredu posunúť, spomínané stretnutie jej členov je potrebné.

a keď som už pri NV, nedá mi nevyjadriť svoj názor na k spomínanému stretnutiu prezídia SBA v januári v Sv.Juri... v mnohých príspevkoch, ktoré tu na stránke zazneli hlavne v januári 2011, boli otvorené dôležité otázky a podnety ohľadom fungovania SBA ako takej... zo strany prezídia bola odpoveď, aby sme počkali na stretnutie v Sv. Juri... to sa uskutočnilo a .... a podľa zverejnenej zápisnice bolo z 90 percent o NV v Komárne... OK, ale táto akcia bude trvať 3 dni ...a čo potom ?

pekný deň
stano

Štefan Káčer
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 19 Jan 2009 16:31

Re: stretnutie členov SBA?

Príspevok od užívateľa Štefan Káčer » 04 Mar 2011 11:17

Ahoj,
plánované stretnutia na uvedených akciách sú stále aktuálne :) . Tak, ako sme spomínali, v Nitre plánujeme stretnutie v "predvečer" galavečera v čase mimo hlavného programu výstavy, v deň, kedy je tam najviac členov SBA. Bližšie informácie o mieste, presnom čase a orientačnom programe dáme neskôr, budeme ešte hovoriť o priestorových a organizačných možnostiach s Alenkou a Vladom.
V podstate to isté platí aj na Komárno, kde určite bude "plenárne" zasadnutie členov asociácie.
O tom, čo a ako ďalej je určite vhodné komunikovať osobne a nie iba cez fórum, takže verím, že na uvedených stretnutiach sa zíde aktívne "jadro" slovenskej bonsaistiky s viacerými tvorivými nápadmi a chuťou pomôcť pri ich spoločnej realizácii.
S pozdravom
Š.

stano
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa stano » 04 Mar 2011 12:35

Ahoj Štefan,
ďakujem, budem (a dúfam, že nie len ja) očakávať bližšie informácie o mieste, presnom čase a orientačnom programe oboch stretnutí. Bolo by dobré zverejniť to na stránke SBA v dostatočnom predstihu, aby sa vedelo, o čom to bude...
stano

stano
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa stano » 15 Apr 2011 08:38

cit. : ...Tak, ako sme spomínali, v Nitre plánujeme stretnutie v "predvečer" galavečera v čase mimo hlavného programu výstavy, v deň, kedy je tam najviac členov SBA. Bližšie informácie o mieste, presnom čase a orientačnom programe dáme neskôr, budeme ešte hovoriť o priestorových a organizačných možnostiach s Alenkou a Vladom...
...O tom, čo a ako ďalej je určite vhodné komunikovať osobne a nie iba cez fórum, takže verím, že na uvedených stretnutiach sa zíde aktívne "jadro" slovenskej bonsaistiky s viacerými tvorivými nápadmi a chuťou pomôcť pri ich spoločnej realizácii...

Š.K. 4.marec 2011
:( ? :D ? :roll: ?

včera, v prvý deň výstavy v Nitre, som sa rozprával s kamarátmi - bonsajistami z Prešova aj z Trnavy... o nejakom OFICIALNOM (t.j. vopred ohlásenom a spropagovanom) stretnutí členov SBA nikto nevedel... škoda...
ale možno to aktívne "jadro" slovenskej bonsaistiky s viacerými tvorivými nápadmi a chuťou pomôcť pri ich spoločnej realizácii je niekde inde...

Martin Krivošík
Prezídium
Prezídium
Dátum registrácie: 15 Sep 2008 13:33
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Martin Krivošík » 15 Apr 2011 10:45

Zdravím ťa Stano a aj všetkých členov a priateľov bonsajistov.
Bohužiaľ Nitrianske stretnutie sa nám nepodarí zrealizovať, takže ho musíme posunúť na národnú výstavu do Komárna.
Vďaka za porozumenie.

stano
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa stano » 15 Apr 2011 12:29

ahoj Martin, no čo už... ako vravel major Bango "...život je jeden z najťažších a niekedy aj najvác..."

Štefan Káčer
Člen SBA
Člen SBA

Príspevok od užívateľa Štefan Káčer » 16 Apr 2011 00:36

Dopredu (resp. dozadu) sa priznávam ...
Skúšal som dohodnúť miesto na rokovanie členov SBA s predsedníctvom na dnešný deň, ale po komunikácii s organizátormi výstavy sme dospeli ku vzájomnej dohode, že žiadne oficiálne stretnutie členov SBA počas výstavy Bonsai Slovakia NEBUDE. Dôvody môžem rozpisovať na celú stranu, ale v podstate sa jedná o to, (a je to vraj aj reálna skúsenosť s obdobných akcií aj v ČR ), že počas takýchto stretnutí sa stáva bežne, že dochádza k rôznym výmenám názorov ... a čiastočne sa pokojná a kľudná atmosféra krásneho dňa, ktorého vyvrcholením je galavečer u niektorých jedincov pokazí a prenáša sa aj na iných. A to určite nie je cieľom žiadnej výstavy a určite nemáme ani percento práva nejakým spôsobom uškodiť atmosfére tejto akcie. Počas dnešného dňa bolo "iba" rokovanie predsedníctva s jediným bodom programu - Národná výstava. Všetky informácie, dokumenty a pod. budú v najbližších dňoch posielané členom poštou a budú na webe.
Áno, a prečo som to nedal na stránku hneď, ako sme sa takto dohodli? Úprimne, zaujímalo ma, či táto téma je termínovo horúca a zaujímavá okrem Vás dvoch aj pre niekoho iného a či sa niekto ozve ...
Stretnutie členov SBA je naplánované na nedeľu počas NV v Komárne a po diskusiách v predsedníctve sa plne stotožňujem, že to je tá pravá a jediná pôda na riešenie problémov SBA.
Asi tak, a kľudne do mňa ... vážne netuším, či sa mám ospravedlňovať, alebo si budem naďalej myslieť, že dnešný deň aj po mnohých diskusiách s mnohými bonsajistami na všetky možné témy bol vďaka krásnej akcii veľmi príjemný.

Cyril Tatranský
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 17 Apr 2008 09:50

Príspevok od užívateľa Cyril Tatranský » 16 Apr 2011 12:06

Števko,
súhlasím, včerajší večer bol celkom príjemným stretnutím a domnievam sa ,že pozitívna atmosféra rezonovala takmer zo všetkými,čo som sa tam stretol, či už to boli východniari ,stredoslováci ,západniari,ale aj úplne" noví" ľudia .Preto je na mieste uskutočniť stretnutie členov a sympatizantov SBA práve v Komárne .

Teším sa na stretnutie na národnej......,niektorí bonsajisti ,členovia SBA ,čo nevystavovali práve v Nitre sa plne sústreďujú na veľmi dobrý temín Národnej výstave v Komárne.
Držím palce
Cyril :D

stano
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa stano » 27 Jún 2011 22:33

...Stretnutie členov SBA je naplánované na nedeľu počas NV v Komárne a po diskusiách v predsedníctve sa plne stotožňujem, že to je tá pravá a jediná pôda na riešenie problémov SBA... cit.: štefan k.,15.4.

...Preto je na mieste uskutočniť stretnutie členov a sympatizantov SBA práve v Komárne... cit.: cyril t.. 16.4.

tak ako, štefan, zišli ste sa ? a ste dačo poriešili o sba, čo by sa týkalo aj nás, ostatných ? o výstave ako takej, exponatoch, hodnotení, sa tu dalo čo -to nájsť...ale toto stretnutie členov a sympatizantov SBA ostáva v nejakej anonymite...alebo ako si naposledy napísal, zaujíma to len mna a ruda ... a vsetci ostatní sú spokojní, svet sa krúti , stírače stíraj a světla svítí...
ozaj, a čo teraz s aktivitami sba na zvyšok roka? plánuje sa niečo ? ja , ako radový člen, by som chcel vedieť, čo bude...
nám od piatku začína kemp na trusalovej, s celkom slušným obsadením, škoda, že sa tam neukáže nejaký člen predsedníctva... alebo sa necháme prekvapiť ?
s pozdravom

stano

Štefan Káčer
Člen SBA
Člen SBA

Príspevok od užívateľa Štefan Káčer » 28 Jún 2011 08:20

Ahoj,
neviem ti odpovedať, pretože som bol už počas NV odcestovaný v Afrike a ešte som po návrate s nikým s SBA nebol. Predpokladám, že dostaneš odpoveď rýchlo, v stredu máme klubovú schôdzu a ak mi do toho nič nepríde, tak tam budem a dám vedieť.
S pozdravom
S.

stano
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa stano » 28 Jún 2011 08:42

dakujem :)

Štefan Káčer
Člen SBA
Člen SBA

Príspevok od užívateľa Štefan Káčer » 30 Jún 2011 10:06

Tak stretnutie plánované na nedeľu "oficiálne" nebolo. Dôvod bol ten, že väčšina prítomných tam bola po oba dni a o ničom inom, ako o bonsajoch a problémoch s tým spojených (vraj aj ohľadne SBA) sa v podstate kuloárne nehovorilo. V nedeľu dali všetci prednosť tvarovaniam. Možno ti viac napíšu tí, ktorí tam osobne boli, neviem ani "závažnosť" tém, takže asi toľko. Nič prevratné sa neudialo, výstava (ľudia, stromy, kamene, prostredie, organizácia, gala večer ...) bola vraj super, všetci, s kým som sa o nej včera rozprával, chválili. Z neoficiálnych noviniek len to, že výstava bude každý rok, budúci rok sa možno podujmú na zorganizovanie trnaváci, potvrdia neskôr a o ďalší rok chcú košičania.
Takže v stručnosti asi tak, nech sa pripoja tí, čo tam boli, výnimočne som im nezávidel :D
Pekný deň a hlavne krásny Trusalovský víkend.
Š.

ivan štefanovič
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 02 Júl 2009 18:47

Príspevok od užívateľa ivan štefanovič » 07 Júl 2011 20:44

Vážení členovia a bonsajisti, rád by som vás informoval o stretnutí členov s prezídiom SBA na Národnej výstave v Komárne. Stretnutie bolo naplánované na nedeľu 9.30 -11.00 hod. V nedeľu sme otvárali priestory výstavy o 9.00 hodine skontrolovali a poliali sme vystavené stromy. V čase od 9.30 v budove okrem 4 členov prezídia neboli zatiaľ žiadny iný členovia SBA. O 10.00 hodine prišiel autobus s bonsajistami z Maďarska, ktorým sa bolo potrebné venovať, keďže ani po 10 tej hodine nikto z členov neprejavil záujem o stretnutie s prezídiom z uvedeného dôvodu sa stretnutie nekonalo. Ako prezident som oslovil všetkých prítomných po galavečere s otázkou či majú nejaké podnety a pripomienky na prezídium, avšak nikto z prítomných nemal žiadne návrhy a podnety, tak sme pokračovali vo voľnej zábave. Počas výstavy som rozprával s viacerými členmi o práci SBA a prezídia.
Zdraví Vás Ivan

Napísať odpoveď