Eternitovka

Napísať odpoveď
P.SYROVY
Dátum registrácie: 23 Jún 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Eternitovka

Príspevok od užívateľa P.SYROVY » 25 Jún 2008 17:17

Tak ja uz pouzil fotky u nas na foru .Tak alespon link.
http://www.bonsai-dnes.cz/forum/viewtopic.php?t=2514
Petr

Užívateľov profilový obrázok
ivet mikesova
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 07 Apr 2008 11:22
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivet mikesova » 25 Jún 2008 19:29

Ahoj Petre, vitam ta na nasom slovenskom fore a dakujem za vsetkych, ze si sa nasim ceskym kolegom zmienil o tejto stranke. Verim, ze vas sem bude chodit casom viac a pomozete tak spestrit nase diskusie. Co sa tyka tej "eternitovky"... som zena a neviem ani co je to za material, ale zda sa to byt celkom zaujimave. Akurat by som ten zakladny tvar asi urobila viac naturalny a okusany, bez tych oblucikov. Ale kedze ani len netusim ako tazko sa s uvedenym materialom pracuje, neviem objektivne zhodnotit. Tak tot moj skromny zensky pohlad a nazor. :wink:

Juraj Formel
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 08 Apr 2008 23:24

Príspevok od užívateľa Juraj Formel » 25 Jún 2008 22:36

Cau Ivet a ostatny....
Eternitovka je stary druh krytiny na strechy,z tohto materialu som zbural tak 10 striech.Co o nej:dost krehka ale vyrabali sa aj hrubsie,obsahuje azbest ktory je zdraviu skodlivy.Az je hrubsia da sa opracuvat ale tenke mi pukali v rukach......ale napad to je dobry. Vyrabaju sa podobne materiali ,len azbest sa nahradil inym konponentom.Mozno ze nahradou by mohol byt Cetris-cemento-trieskova doska -inpregnovana........Ten kto pochopi princip je uz v polovici svojho vitazstva.. :D uz len zvolit spravnu techniku a material...... :D

Neregistrovaný

.....

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 04 Júl 2008 14:41

to som ešte neskúšal.....vďaka za typ... :)

a.

Juraj Formel
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 08 Apr 2008 23:24

Príspevok od užívateľa Juraj Formel » 12 Júl 2008 11:28

Petr Syrovy-mozes mi poslat tvoj mail adresu......Na bonsaiko @zoznam.sk rad by som s tebou prehodil par slov....dik.....maj sa.Vidim ze si jeden z tych normalnych s ktorym sa da pokecat na temu veselo i vazne..... :!:

P.SYROVY
Dátum registrácie: 23 Jún 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa P.SYROVY » 09 Aug 2008 22:08

no a pretoze sa snazim
a tu je to akesi mrtve
tak mam pre vas taku malu navodku ako sa da urobit treba dobru doplnkovk rastlinu ............daj te mi iba trochu casu a ja to tu vlozim
ospravelnujem sa za svoju slovenstinu
uzivam ju iba tu
a moje vzpominky niesu na take urovni lebo som rodily "Prazak"
maj te sa Petr

Užívateľov profilový obrázok
Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: 03 Apr 2008 21:34

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 09 Aug 2008 22:16

Peter bez urazky ale slovaci viac rozumia cechom ako vy nam slovakom :-) , kludne pis po cesky. Na Slovensku bezne pozerame CT1, CT2, CT24, Novu, Primu, Galaxiu :-), niektore rozpravky bezne aj nase deti pozeraju a rozumeju.
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

Napísať odpoveď