Hlasovanie - plagát na XIV. Národnú výstavu

Ktorý plagát sa Vám najviac páčí?

Hlasovanie ukončené 01 Mar 2016 00:46

1.
12
26%
3.
0
Žiadne hlasovania
4.
10
22%
5.
9
20%
6.
7
15%
7.
0
Žiadne hlasovania
8
0
Žiadne hlasovania
9
6
13%
10
2
4%

Celkom hlasov: 46

LAcike
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 29 Aug 2010 14:43
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hlasovanie - plagát na XIV. Národnú výstavu

Príspevok od užívateľa LAcike » 22 Feb 2016 20:46

Ako ste si mohli vsimnut, pribudli 3 nove plagaty do hlasovania, ex-post neskorsie. Sutaziaci su si straty vedomi, napriek tomu sa chceli do sutaze zapojit. Dakujeme :wink:

Užívateľov profilový obrázok
GarMi
Dátum registrácie: 22 Feb 2016 20:33

Príspevok od užívateľa GarMi » 22 Feb 2016 22:08

Zdravím,
tento rok som sa náhodou zapojil 1krát do súťaže a just taká konkurencia. A je to aj zaujímané sledovať. Samé zvraty a zápletky. Je to ako telenovela. Len dúfam, že nikto neoslepne a lebo nestratí pamäť. :D Až som sa musel zaregistrovať a niečo k tomu kecnúť.
Samozrejme, že môj návrh je naj :D :D , (teda teraz som si už nie celkom istý) ale, že pôvodné zadanie bude mať toľko variácii? c c c . Škoda, že niektorí to už berú ako definitívu, lebo veľa vecí sa tam ešte dá doplniť, ktoré pri zadávačke neboli známe ako program, hostia,...
Isté je, že vyberať je z čoho. Tak teda voľte,trénujte! Však tento rok je volebný. :bom:
PS: Hlasy posielajte najlepčiemu, teda ...
Miro Garaj

LAcike
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 29 Aug 2010 14:43
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa LAcike » 22 Feb 2016 22:45

GarMi napísal:Zdravím,
tento rok som sa náhodou zapojil 1krát do súťaže a just taká konkurencia. A je to aj zaujímané sledovať. Samé zvraty a zápletky. Je to ako telenovela. Len dúfam, že nikto neoslepne a lebo nestratí pamäť. :D Až som sa musel zaregistrovať a niečo k tomu kecnúť.
Samozrejme, že môj návrh je naj :D :D , (teda teraz som si už nie celkom istý) ale, že pôvodné zadanie bude mať toľko variácii? c c c . Škoda, že niektorí to už berú ako definitívu, lebo veľa vecí sa tam ešte dá doplniť, ktoré pri zadávačke neboli známe ako program, hostia,...
Isté je, že vyberať je z čoho. Tak teda voľte,trénujte! Však tento rok je volebný. :bom:
PS: Hlasy posielajte najlepčiemu, teda ...
:D

no ano, ono to vzdy je telenovela, otazka je, ze ako velmi otvorene sa tomu necha priebeh. Nemame co zatajovat, tak to niekedy moze vyzerat ako rodeo a mozno trocha neprofesionalne. Pravda je ale skor taka, ze obdobne situacie a aj horsie zaziva kazda neziskovka, akurat lepsie ututlavaju (realne skusenosti viacerych ludi co poznam).

Informacie na navrhu nie su podstatne, dolezite je, ze na plagate sa rata s miestom na ne. Zadanie hovorilo, co urcite na plagate musi byt, nehovorilo nic o dalsom obsahu. Ano, clenovia mali vyhodu, ze vedeli o workshope a dali ho na plagat, no na druhej strane pozriet minulorocne plagaty v ramci pripravy a zistit, co sa da supsnut na plagat nie je problem. Cize ako pises, plagaty sa samozrejme doladia po sutazi. V ramci sutaze spravnost informacii nie je podstatna, kludne by tam mohlo byt lorem ipsum 8)

Napísať odpoveď