Novacik

LAcike
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 29 Aug 2010 14:43
Kontaktovať užívateľa:

Re: Novacik

Príspevok od užívateľa LAcike » 08 Jan 2018 21:56

Nie si ani prvy ani posledny. Je to velmi casty problem na zaciatku a niekedy to potrapi aj skusenejsich, ak nevedia v akom stave je subtrat.

Ak casto polievas aj v lete, tak su na hrane, v zime si uz za hranicou. Takze teraz zvolni viac, ked obrasi, tak mozes kusok zintenzivnit. Budes to aj sam vidiet, ze bude preschynat rychlejsie.

alcapone
Dátum registrácie: 14 Sep 2017 10:33

Príspevok od užívateľa alcapone » 09 Jan 2018 07:48

LAcike napísal:
08 Jan 2018 21:56
Nie si ani prvy ani posledny. Je to velmi casty problem na zaciatku a niekedy to potrapi aj skusenejsich, ak nevedia v akom stave je subtrat.

Ak casto polievas aj v lete, tak su na hrane, v zime si uz za hranicou. Takze teraz zvolni viac, ked obrasi, tak mozes kusok zintenzivnit. Budes to aj sam vidiet, ze bude preschynat rychlejsie.
Velka vdaka za rychlu komunikaciu a pomoc. Ak sa nemylim brest by sa mal zalievat a pak nasledne nechat preschnut dookola?

Este mam jednu otazku, teda za predpokladu, ze sa stromcek da dokopy a dozije jari. Na jar som planoval vymenit substrat, do coho by si odporucal tento brest dat (akadama)?

LAcike
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 29 Aug 2010 14:43
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa LAcike » 09 Jan 2018 08:10

Ano, preschnut. Co neznamena, ze vyschnut. Ked tak cm zeminy zvrchu je suchy. Casom to odhadnes aj potazkanim.

Do temy substratov sa nejdem radsej pustat :D na stranke, co som ti dal mas vyhody aj nevyhody kazdeho z nich. Vybrat musis na zaklade svojich moznosti a schopnosti

alcapone
Dátum registrácie: 14 Sep 2017 10:33

Príspevok od užívateľa alcapone » 09 Jan 2018 09:03

LAcike napísal:
09 Jan 2018 08:10
Ano, preschnut. Co neznamena, ze vyschnut. Ked tak cm zeminy zvrchu je suchy. Casom to odhadnes aj potazkanim.

Do temy substratov sa nejdem radsej pustat :D na stranke, co som ti dal mas vyhody aj nevyhody kazdeho z nich. Vybrat musis na zaklade svojich moznosti a schopnosti
Hah tajne som dufal, ze mi nieco odporucis :D nastastie casu dost, tak musim este viackrat prestudovat fora a uvidim..
Dufam, ze ziadne vyschnutie nebude :wink:
Vdaka

Napísať odpoveď