Členský poplatok

Užívateľov profilový obrázok
vlado
Dátum registrácie:03 Apr 2008 19:43
Kontaktovať užívateľa:
Re: Členský poplatok

Príspevok od užívateľa vlado » 12 Jan 2013 19:56

Ahoj Juro a členovia prezídia, ohľadom čl.poplatkov platenia a zaplatenia , mohli by ste upresniť čo a ako , minule sa platilo do februára 10 po februáry 15, teraz je zmena pre dôchodcov ... dobre. Kto zaplatil vie že zaplatil ale možno by bolo dobré dať na stránku kto má zaplatené a koľko aby bola aspoň malá odozva že áno bubáky prišli ...
neviem či ešte fungujú členské preukazy ,(čo by malo byť akýmsi potvrdením že som zaplatil) ja na tom netrvám ,kúsok papiera mi je na nič ,ale ak sa tu nájdem v zozname platičov tak budem spokojný, že to niekto vôbec berie na vedomie , ...ostatné sa tu točí niekde v príspevkoch iných tak ja len toľko.
vlado kamocsai

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie:05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 12 Jan 2013 20:12

Zmena v termínoch platenia členského poplatku sa nemení . Ostáva po starom . Na tému zverejnenia mien členov Sba už niečo bolo popísané . Zaplatením členského poplatku sa stávam členom SBA a súhlasím so zverejnením môjho mena ,priezviska a okresu odkiaľ pochádzam na stránkach SBA . Je to možné doplniť ?

vlado
Kontaktovať užívateľa:

Re: AD Jurov príspevok Zľavy pre členov SBA...

Príspevok od užívateľa vlado » 13 Jan 2013 17:26

...výborná myšlienka, avšak Juro zase je tu jedna vec, že napr. spomínaný členský preukaz ja nemám hoci som zaplatil členské (v tomto roku ešte zatiaľ nie,ale v minulosti áno) a ako to bude fungovať , bude na každý rok nový členský preukaz ? alebo by bolo možno lepšie vydať členskú kartu a dať vyrobiť akési členské známky na aktuálny rok a kto zaplatil má a kto nezaplatil nemá tak ako za socíku ..? iste aj to stojí peniaze ,ale je potrebný systém ktorý bude fungovať nie len jeden,dva roky ale dlhodobo (členská známka môže byť aj kúsok papiera s pečiatkou a podpisom prezidenta či inej osoby čo to má na starosti - nalepíš na preukaz a ideš nakupovať)
neviem si predstaviť napr. tetu v bc v Nitre ako pátra v zozname (zaplativších) členov(a v obchode je frmol) , máš to dobre vymyslené ale nedošróbované..
A nakoniec ako vlastne vyzerá členský preukaz ? možno aj to by malo byť na stránke zverejnené tam niekde medzi ostatnými informáciami(nie na fóre)...
vlado

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie:05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 13 Jan 2013 17:56

Ahoj Vlado a ostatný , veľmi dobré otázky . Preberiem s prezidiom znovuzavedenie členskej karty . Či už sa bude každoročne posielať nová karta alebo známka to je jedno.Najväčšia položka bude poštovné . Takže je ideálne každý rok nová členská karta .Všetky bonsai centrá obdržia zoznam členov s adresami tak nebude problém overiť zákazníka. Momentálne sa začína proces tvorby novej stránky . Tak trošku strpenia :wink: .

Rudolf Fraštia
Dátum registrácie:06 Apr 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 15 Jan 2013 17:29

Zmena v termínoch platenia členského poplatku sa nemení . Ostáva po starom . Na tému zverejnenia mien členov Sba už niečo bolo popísané . Zaplatením členského poplatku sa stávam členom SBA a súhlasím so zverejnením môjho mena ,priezviska a okresu odkiaľ pochádzam na stránkach SBA . Je to možné doplniť ?
... Ahoj Juraj, z Prezidia SBA sa tu vyjadruješ jediný, ale súdiac podľa otázky v Tvojom príspevku zrejme nevyjadruješ názor tohto orgánu (resp. osobne nechápem z daného kontextu komu je otázka položená - Prezídiu?...členom?...) a preto opäť, ako už viackrát v minulosti, sa pýtam : Je niekto z Prezídia SBA tu na svojej stránke vôbec ochotný fundovane komunikovať so svojimi členmi ???
Zdraví Rudo

ivan štefanovič
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:02 Júl 2009 18:47

Príspevok od užívateľa ivan štefanovič » 15 Jan 2013 19:32

Termíny na zaplatenie členského
do 28.2.2013 obnova členstva 10€, nový člen 15€, dôchodca 5€.
od 1.3.2013 obnova členstva 15€, nový člen 15€, dôchodca 5€.
Do konca marca skompletizujeme zoznam členov, každý člen SBA dostane poštou materiály k národnej výstave a zároveň sa posnažíme pripraviť členské preukazy a poslať ich s uvedenými materiálmi. Zároveň by som chcel požiadať všetkých členov SBA, aby pri platení členského uviedli do správy pre prijímateľa meno a priezvisko platiaceho člena aby sme vedeli platbu identifikovať.

vlado
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa vlado » 16 Jan 2013 09:43

ahoj Ivan a členovia, ako si písal ...
,, Zároveň by som chcel požiadať všetkých členov SBA, aby pri platení členského uviedli do správy pre prijímateľa meno a priezvisko platiaceho člena aby sme vedeli platbu identifikovať.,,
je ale dôležité ak platíte bankovým prevodom uviesť okrem mena aj ADRESU
v

Napísať odpoveď