Národná výstava 2009

Napísať odpoveď
Cyril Tatranský
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:17 Apr 2008 09:50
Národná výstava 2009

Príspevok od užívateľa Cyril Tatranský » 15 Jan 2009 08:50

Môže mi niekto prezradiť termín Národnej výstavy 2009 v Prešove?Je to pre mňa dosť dôležité vzhľadom k pracovným záležitostiam.
Dakujem
modrooký krokodíl

Užívateľov profilový obrázok
Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie:05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Národná výstava 2009

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 15 Jan 2009 12:49

Neoficialne 14. juna.

stano
Dátum registrácie:22 Jan 2009 14:20
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa stano » 20 Feb 2009 10:31

ak som dobre pochopil, Národná výstava bude jeden den a aj to sa ešte nevie že ktorý??? nemohol by jej organizátor uviesť viac informácií ?
stano

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie:05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 20 Feb 2009 13:23

Ahojte , už mi to trošku začina liest na nervy čo sa začina diat na tejto stranke.Ked je to stranka Sba a tak nech o danych vystavach a podujatiach aj informuje.Volal som Renemu že kedy to bude , tak mi povedal len termin tak som napisal len posledny datum.Ty čo už na narodnej vystave boli vedia že netrva jeden den.Len neviem čo to na tych vašich stretnutiach pri čaji preberate?Nemate na seba tel.čisla alebo sa vam nechce zavolat si?Ved sa určite už roky poznate.Nadavat jeden na druheho neschopnost to ano ale že by ste nas mladych niečo o bonsajoch alebo daizach priučili na to čas nemate ?Alebo ste už taky velky pani?Nemienil som tym chlapcov s Martina , mimochodom pekne vynovena stranka.Poručam sa .

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie:03 Apr 2008 21:34

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 20 Feb 2009 15:11

Pekný deň.
Národná výstava 2009 má byť 13. a 14. júna 2009. Výstava sa bude konať v priestoroch múzea s ktorým ešte nie je podpísaná zmluva na prenájom priestorov. Ako náhle bude všetko papierovo dotiahnuté budete všetci informovní!
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

stano
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa stano » 20 Feb 2009 15:13

ahoj dante, prave ze sme na tom ostatnom stretnuti v nitre boli , ale nebol tam nikdo z organizátorov narodnej vystavy... tak som cakal , ze svoju neucast nahradia adekvatnymi informaciami na stranke sba... a kedze nikto nic, tak som sa opytal, a ver , ze nie som sam... mozno sa to pre organizatorov zda este prilis zavcasu, ale taka dolezita akcia, akou narodna vystva je, by mala mat 4 mesiace pred jej konanim aspon nejaky program... ale mozno som jediny, koho to zaujima... a nenadaval som na nikoho, na to som maly pan :)
pekny den
stano
bonsai-mt.sk
a ak mas chut sa o bonsajoch porozpravat popri praci s nimi, kukni sa na nas bonsai camp...

Alena Ondejčíková
Dátum registrácie:05 Apr 2008 20:16
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Alena Ondejčíková » 20 Feb 2009 16:14

René Lempeľ Vás tu na webe oboznámi s prípravou národnej výstavy. Veríme, že čoskoro. Vlado Ondejčík pripravil zmluvu, ktorá je u riaditeľky múzea a čaká na podpis. Až potom sa môže oficiálne vyhlásiť presný termín výstavy. Všetci sa už na ňu tešíme. Priestory múzea v Prešove vyzerajú pekne a bonsajisti z východu Slovenska určite pripravia dôstojnú a zaujímavú výstavu. Nie je dôvod na paniku, 4 mesiace vopred ani národná výstava nemusí mať hotový program, aj keď by to bolo príjemné, lebo by sa bolo už na čo tešiť. Program výstavy i hostí si pripravia a vyberú organizátori v Prešove.

My teraz aktuáne intenzívne pracujeme na programe výstavy Bonsai Slovakia 2009. Práve včera a dnes sa boli u nás v Nitre pozrieť dvaja zástupcovia čínskej delegácie, ktorá príde na výstavu Bonsai Slovakia v apríli. Teší nás, že sa jej zúčastnia aj prestavitelia klasických čínskych záhrad zo Su-čou, z miesta, kde vznikla bonsajistika ako taká. Hlavným bonsajovým majstrom bude Min Hsuan Lo z Taiwanu - skutočná svetová špička a zaujímavým hosťom bude určite aj Mattheus Lodewicus Kleynhans z Južnej Afriky a Nor Yadi Noruddin z Malajzie a samozrejmne viacerí majstri z Európy. Pripravujeme veľa zaujímavého a pracujeme na tom denne mnoho hodín. Ale veríme, že to bude stáť za to a že i tento rok sa na Slovensku bude diať veľa príjemných a inšpirujúcich vecí...

S pozdravom
Alena Ondejčíková

vlado ondejčík
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:21 Feb 2009 17:34
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa vlado ondejčík » 05 Apr 2009 16:02

Milí priatelia,

Srdečne Vás všetkých zdravím a dúfam, že krásna jar už prišla do všetkých regiónov Slovenska a pekné počasie prebúdza vaše bonsaje a po dlhej zimnej prestávke presádzate a pripravujete ich tak, aby Vám prinášali radosť. Máme potvrdený termín Národnej výstavy v Prešove. Všetkých členov SBA ale aj nadšencov bonsajistiky pozývame do Prešova na dni 13.-14. júna 2009, kde budete môcť vidieť bonsaje a suiseki členov SBA. Program sa pripravuje a informácie i prihlášky budú zverejnené na webe tak, aby ste mali dosť času sa na výstavu pripraviť. Preto nech jar je pre Vás i Vaše bonsaje inšpiratívna. Teším sa na stretnutie v Prešove.

Rudolf Fraštia
Dátum registrácie:06 Apr 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 19 Jún 2009 12:51

Pripájam sa k tím, ktorí ďakujú za sprostredkovanie priebehu tohtoročnej národnej výstavy bonsajov
Zdraví Rudo

stano
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa stano » 19 Jún 2009 14:11

aj ked to vyzera ako dohoda s predprispievateľom :D , dohoda to nie je a aj ja sa pripajam
stano

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie:28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 19 Jún 2009 16:29

no to mi chlapci rozprávajte, že sme sa nedohodli..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aj ja ďakujem (Flashovi) za bleskové poslanie fotografii, a p.Ondejčíkovej za pekné reportáže...... :thumright:

Napísať odpoveď