SBA a komunikácia

Užívateľov profilový obrázok
vlado ondejčík
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:21 Feb 2009 17:34
Kontaktovať užívateľa:
Re: SBA a komunikácia

Príspevok od užívateľa vlado ondejčík » 02 Mar 2009 15:17

Milí priatelia,

Srdečne Vás zdravím a ďakujem za postrehy i nápady.

Hovorcom a moderátorom na fóre webu SBA je Marián Šimkovič už od začiatku tvorenia stránok SBA.

Janko Zágoršek, ako člen prezídia SBA, pripravuje ako novinku pre Vás starších i tých mladších KRONIKU SBA, kde by sme chceli zachytiť dianie v SBA tak teraz, ako aj v minulosti - v papierovej podobe“ pre tých, ktorí majú radi klasiku. Dúfame, že sa nám podarí ukázať časť práce Janka Zágoršeka už na výstave Bonsai Slovakia 2009. Ak môžete prispieť materiálmi, fotkami a spomienkami, prosím spojte sa priamo s J. Zágoršekom - jan.zagorsek@zoznam.sk.

Spolu s Danubius bonsai klubom Vás pozývame na najbližšiu akciu, na tvorivé dielne do Bratislavy, kde Vám radi poradia a pomôžu pri tvarovaní alebo presádzaní, alebo aj ďalších nejasnostiach úspešné talenty SBA z posledných rokov: I. Štefanovič, I. a M. Hojstričové a aj V. Ondejčík. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Zaujímavé novinky nielen z Newslettra nebudú vkladané na fórum, ale vytvorili sme na ne miesto v sekcii Články a reportáže rubriku Informácie SBA.

Ján Zágoršek
Dátum registrácie:11 Nov 2008 14:59

Príspevok od užívateľa Ján Zágoršek » 03 Mar 2009 13:57

Takže konkrétne:
Ponúkam možnosť komunikácie so mnou o problematike SUISEKI, napr. na výstave Bonsai Slovakia pri expozícii sugestívnych kameňov v piatok od 14,00 do 17,00 h.
Samozrejme len v prípade, že s tým organizátori výstavy budú súhlasiť a vytvoria mi základné predpoklady, t. j. stoličku.
J Zágoršek

Alena Ondejčíková
Dátum registrácie:05 Apr 2008 20:16
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Alena Ondejčíková » 03 Mar 2009 17:53

Samozrejme súhlasíme a základný predpoklad nie je problém poskytnúť. :)

stano
Dátum registrácie:22 Jan 2009 14:20
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa stano » 09 Mar 2009 09:27

Ahoj Janko, ak budeš mať chvíľku čas, pozri sa aj na tému SBA a viac šancí, rád by som si s tebou podiskutoval.
Stano

Cyril Tatranský
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:17 Apr 2008 09:50

Príspevok od užívateľa Cyril Tatranský » 19 Mar 2009 10:48

Môže bežný člen SBA vedieť informácie z Lorcy od prezídia?

A keď áno tak v ktorom storočí?.....Musím stále loviť v zahraničných bonsajovo- suisekových vodách a volať kamarátom, aby som sa aspoň o niečom dozvedel čo sa tam udialo?
Riadne som zaplatil členský poplatok tak by som rád dostával aj rýchle informácie.Potom sa nedivte, že starší bonsajisti sem neprispievajú.

modrooký korokodíl

Alena Ondejčíková
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Alena Ondejčíková » 19 Mar 2009 11:00

Cyril, bol si dlhé roky prezidentom SBA. Tak by si mohol možno poradiť, ako rýchlo a akým spôsobom si ty informoval všetkých svojich platiacich členov o novinkách z kongresov.

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie:03 Apr 2008 21:34

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 19 Mar 2009 12:13

Dobrá otázka Alenka, som zvedavý ako budeš Cyril reagovať, prípadne Milan. Dúfam, že nedopadneme ako naši politici. Každá vláda sa vyhovára na predošlú čo spravila zle respektive čo mala spraviť. Členom SBA som od začiatku ako vznikla. Píše sa rok 2009 a môžem Vám povedať že posledné 3 roky vieme že existuje SBA, ktorá niečo aj robí. Skúsme spraviť jednu veľkú hrubú čiaru a venujme sa súčasnosti.
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

Alena Ondejčíková
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Alena Ondejčíková » 19 Mar 2009 12:26

Oficiálny výstup z kongresu EBA ešte zverejnený nebol. Nie je ani na stránkach EBA, ani na stránkach samotného kongresu v Lorce. Delegát zverejnil svoje postrehy a fotky z kongresu tu vo fóre. Na oficiálny výstup si všetci budeme musieť ešte trochu počkať.

Marián Pekárik
Dátum registrácie:23 Máj 2008 09:03

Príspevok od užívateľa Marián Pekárik » 19 Mar 2009 12:30

Ahoj Cyril.

O dianí z Lorcy budem informovať prezidenta osobne na najbližšej výstave v Nitre. Prinesiem so sebou aj materiály, ktoré som tam dostal a porozprávam osobne, čo sa dialo. Aj sám dobre viete, že takéto informácie sa nerozprávajú po telefóne, nieto ich ešte pretriasať na fóre. Bohužiaľ, nebývam blízko Nitri aby som mohol hneď na druhý deň ísť a porozprávať. Taktiež chodím do práce. Môžete prísť do Nitri na Bonsai Slovakia a dozviete sa viac.

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie:05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 19 Mar 2009 15:58

Dobry den prajem , pan Ciril je velmi zaujimave ako pohotovo viete davat rany pod pas.Ked som pisal že sem starši členovia neprispievaju mal som na mysli aj vas .Je zaujimave ako ochotne radite v nemenovanm časopise , ale to bude asi za hotove.To je ale iny pripad však :wink: .Radšej prispevky tohto typu pan Tatransky ako davate do nemenovaneho časopisu by som privital ako naparovanie sa .Bez uražok prosim , nemyslim to zle ani nechcem nikoho urazit .Ahojte.

Cyril Tatranský
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:17 Apr 2008 09:50

Príspevok od užívateľa Cyril Tatranský » 20 Mar 2009 10:52

Ahoj všetci,
ďakujem za vaše pripomienky.Viete, potreboval som dosť súrne jednu informáciu z Lorcy/už ju mám/ a myslel som si ,že niečo z toho bude už aj na stránkach SBA.Predsa len internet umožní bleskový prenos správ a vážne očakával som tam už info.Nič sa nedeje,moje telo bolo v ten deň stave "nahnevanosti"...stupeň 6 a tak som to napísal. Nestáva sa mi to často veď školím komunikáciu ........Verím, že moje ospravedlnenie prímete a budete to brať ako extempóre modrookého krokodíla.

A teraz k prezídiu SBA. Myslím , že prezídium odvádza veľmi dobrú robotu, cením si to a viem to oceniť......ale keď sa rúbe les , občas lietajú aj triesky to uznáte aj sami.Dokladom toho sú aj niektoré slovné prestrelky aj na tomto fóre..Nič nie je dokonalé,ale keď to má prospieť veci, treba sa aj posekať, ako sa hovorí.Ale nech je to na prospech veci a medziludských vsťahov.
Ešte raz poznamenávam, ak sa moje narážky niekoho dotkli, ospravedlňujem sa.Veď ako sa hovcorí žijeme len raz a máme takého nádherného koníčka.Rád si s každým dám na uzmierenie ajdobrý drink .Čo sa týka mojich aktivít napríklad aj v inom nemenovanom časopise poznamenávam, že redakcia si ma už viac rokov vyžiadala a stanovila si koncepciu článkov ktoré realizujem. Iste ,je trhové hospodárstvo a tak je to honorované.Gro svojej práce okolo bonsajov robim ale bez nároku na honorár.Ak ma o niečo požiadate nemám s tým problém.V apríli budem s trnavákmi opäť robiť tvorivú dielňu a teším sa na nich je to skvelá partia.

Želám Vám všetkým veľa nádherných chvíľ s bonsajmi, aké prežívam stále aj ja,veľa dobrých nápadov, kopec príjemných stretnutí,verte , že každého z Vás si vážim už len preto, že robité a posúvate umenie bonsajov na Slovensku hore.Mojim najšťastnejším dňom v bonsajovom živote bolo, keď som ešte ako prezident dostal Slovensko dostal do EBA /skôr ,ako naši politici/a ďalším je každý deň ,keď si otvorím internet na týchto stránkach a vidím, ako to tu ide, novým dynamickým smerom.Priatelia tlieskam Vám a nezabudniete si dnes o 13,15 h. otvoriť si okná.......................príde k nám totiš jar a to je dobé.

Váš modrooký krokodíl

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie:03 Apr 2008 21:34

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 20 Mar 2009 11:51

Ahoj Cyril, ten drink si s tebou rád vypijem. Nemám k tomu viac čo povedať ten drink stojí za to.
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie:05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 20 Mar 2009 15:58

Ahojte , no čo dodat , snad len že každy mame niekedy blby den.Stane sa že prasknu nervy a komu sa nestane ten časom rovno infark stretne.Nie je zdrave držat v sebe zlost , treba sa vyburit :D .Ahojte.

Napísať odpoveď