Končím

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie:03 Apr 2008 21:34
Re: Končím

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 07 Apr 2009 21:11

Karolko Karolko kde to žiješ? Žijeme v slobodnej krajine tak každý si môže napísať svoj názor. Pokial tu nebudú písané vulgárne slová nemám dôvod zasahovať do tohoto fora. Je smutné že odchádzaš ale čo už je to tvoje rozhodnutie a ja Ti ho neberiem. Želám Ti všetko dobre nech sa ti darí v práci a pri pestovaní bonsajov. Hádam sa ešte niekdy stretneme.
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

Užívateľov profilový obrázok
Alena Ondejčíková
Dátum registrácie:05 Apr 2008 20:16
Kontaktovať užívateľa:

Re: Končím

Príspevok od užívateľa Alena Ondejčíková » 07 Apr 2009 21:49

Dávno, pred rokmi som stála s kočíkom v plnom autobuse a na sedačke pri mne sedeli dvaja asi desaťroční chlapci. Nastúpila staršia pani, postavila sa nad nich a keď chlapci nereagovali, začala im nahlas vulgárne nadávať, že čo je to za mládež, že neuvoľnia miesto starším, že ona má choré nohy, čo neberú do úvahy a dokonca útočila na ich mamu.

Chlapci po urážkach zostali zaryto sedieť a to pani rozčertilo ešte viac. Tak som ju upozornila, že síce chlapci nekonali správne, keď starších nepustili si sadnúť, ale ona ich o to ani slušne nepožiadala. Keby ich poprosila, povedala, že má choré nohy, dám ruku do ohňa za to, že by jej miesto uvoľnili a nemusela v autobuse predvádzať agresívne divadlo. Na moje upozornenie mi povedala: „Buďte ticho a tam sa dívajte do okna!“

Tá pani síce mala pravdu a bola v práve, ale jej vulgárne správanie ju postavilo oveľa nižšie ako malých chlapcov, ktorí chybili.

Napísať odpoveď