člen Sba?

Užívateľov profilový obrázok
Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie:05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:
člen Sba?

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 25 Apr 2009 16:48

Ahojte, Sba ma len 13členov??? :D

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie:03 Apr 2008 21:34

Re: člen Sba?

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 25 Apr 2009 21:45

ma ich ovela viac ale pokial nebudu zaregistrovani pod menom a priezviskom tazko ich zaradit, preto navrhujem do ovladacieho panela uzivatela napisat do podpisu meno a priezvisko

nieco podobne ako mam ja
pozrite pod ciaru
:-)
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 25 Apr 2009 22:05

Ahoj Marian , pozri sa prosim ta poriadne na ten zoznam.Je to určite ok? :D .Prosim kto mi nevie prist na meno??? :roll: :wink:

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 25 Apr 2009 22:31

dante ked si hoci kto pozrie tvoj profil tak tam je len dante a ze si z Kosic. Ako moze Peter vediet kto je clenom SBA pokial nebude vediet plne meno. Skus si tam vlozit do podpisu meno a priezvisko aby pri kazdom prispevku bolo jasne kto si. Myslim si ze je to rozumne.
Marián Šimkovič

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 26 Apr 2009 10:15

Marian , to mysliš važne??? Maro 77 je ok? ek, je ok? Ale zrazu dante nie je ok?Peter velmi dobre vie že kto som , vietor fuka z inej strany.Ale nevadi , ja viem že som zaplatil a nepotrebujem sa s tym vystatovat.Prajem uspešny chod fora aj nadalej, končim .

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 26 Apr 2009 12:51

Moc si to berieš k srdcu ale rob ako myslis.

A pre ostatných clenov SBA, ktori nemaju pridelenu ikonku k niku tak mozem len povedat
" admin - Peter momentalne testuje prideleovanie ikonky clen SBA, stale sa to doladuje, urcite bude aj ina farba pisma pripadne ikonka".

Chce to len trpezlivost a neurazat sa ako male deti v skolke ked im niekto zoberie hracku.
Marián Šimkovič

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 26 Apr 2009 15:03

Ahoj Marian , beriem si moc k srdcu? Kolky z toho zoznamu tu boli ked sme aj po druhy krat rozbiehali toto forum :?: .Tu neide o uražanie.Nemam inšpiraciu a viem ten čas využit aj lepšie .Možno pridem o dvadsat rokov a budem sa hrat na majstra sveta pred mladymi.Pokial sa na tomto fore budu rozoberat ine veci ako su bonsaje tak tu nemam čo hladat :wink: .Uvažujem o odstraneni svojich prispevkov pre uvolnenie kapacity fora, to aby mali miesto aj naši popredny bonsajisti ,,papalaši ,,sa vyjadrit k bonsajom.Pa,pa :D .

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie:28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 26 Apr 2009 19:32

Ahoj Dante, resp. all
nepriradenie medaily k tvojmu menu je moja vina, je Vás cca 4-5 strán registrovaných a pri priraďovaní som nestihol prelustrovať celý zoznam, ale len tú stranu na ktorej som bol ja. :roll:

Týmto sa ti ospravedlňujem, a

žiadam prezídium SBA, aby si našlo nového admina týchto stránok.

ĎAKUJEM.

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 26 Apr 2009 20:00

Ahoj Peter, bud taky dobry a neber na seba vynu ktora ti nepatri.Ja som sa rozhodol pre pauzu lebo sa toho nazbieralo trochu vela.Si najlepši admino aku Sba mala tak neblbni.Tešim sa na stretnutie s tebou na vystave , dufam že už v Prešove.Maš môj mail tak budeme v kontakte,neidem nikde len si dam pauzu :wink: .Ahoj Peter.

Juraj Formel
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:08 Apr 2008 23:24

Príspevok od užívateľa Juraj Formel » 26 Apr 2009 22:21

Ahoj Petko .....najlepsi admino na svete!Na to ze mas pracu ,rodinu a srdecny vztah k bonsajom a aj k ludom a luskas vhodnost novych programou ta obdivujem-klobuka dole.Spravovat stranku nie je lahke a sam vies ze dohodnut sa z ludmi -co sa komu lubi ci nee je niekedy nemozne......!V mojich ociach budes Titan,kamarat -clovek na ktoreho je vzdy spolah...... a okrem toho ze spravujes stranku po technickej stranke, obsah a riesenia v tvojich prispevkoch su na vysokej intelektualnej urovni!Ak ma tvoje odstupenie vázne podklady- respektujem tvoje rozhodnutie.....vrela vdaka za tvoj cas a snahu.....vsetci sme nahraditelny ale teba nahradit bude asi nemozneee..... :wink: :roll: tolko na obhajobu kamosa do dazda......!Mas to s nami tazke....! :roll:
Naposledy upravil/-a Juraj Formel v 28 Apr 2009 00:22, upravené celkom 1 krát.

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 27 Apr 2009 07:26

Ahoj Peter.

Tvoja práca je skvela tak nevidim dovod aby sme hladali noveho admina.
Marián Šimkovič

Cyril Tatranský
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:17 Apr 2008 09:50

Príspevok od užívateľa Cyril Tatranský » 27 Apr 2009 08:19

Ahoj Peťo,
úprimne obdivujem Tvoju robotu,si super .Šikovných ľudí je treba, inak by sme my menej šikovní mali asi problém.A tak si teraz dávam na Tvoje zdravie dúšok výbornej brazilskej kávy.Škoda, že necítiš jej vôňu.Ale ja na týchto stránkach cítim zase vôňu Tvojej úžasnej práce a tak mi ju prosim neber.
Ďakujem
modrooký krokodíl :D

sesino
Dátum registrácie:04 Apr 2008 20:57

Príspevok od užívateľa sesino » 27 Apr 2009 10:26

Ahojte priatelia. kamarati
priatelia bonsajov,zacnem opat od zaciatku, aki sme boli radi ked zacalo fungovat prve forum na teje stranke, pomahali sme si radami pri pestovani bonsajov atd. zacalo nas tu par no potom sa to rozrastalo, aki sme boli nahnevani ked nam tuto stranku napadli hekeri !!!

duri- odchod z fora, vymazanie prispevkov neblazni !ved ak by to chcel urobit napr.Juro Formel, peterbrod, a mnohi ini tak toto forum je naozaj zbytocne!!!

sesino-Svetozar Kolenicka
Naposledy upravil/-a sesino v 28 Apr 2009 10:43, upravené celkom 1 krát.

vlado ondejčík
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:21 Feb 2009 17:34
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa vlado ondejčík » 27 Apr 2009 16:41

Milí priatelia,

Peter Mušinský ako administrátor webu SBA odvádza výbornú a ťažko nahraditeľnú prácu. Sme mu za ňu veľmi vďační, pretože web pomáha rýchlejšej komunikácii medzi členmi SBA, jej sympatizantmi i ďalšími milovníkmi bonsajov.

Petrova práca pomohla rozvoju slovenskej bonsajistiky veľmi výrazne, preto mu na 12. ročníku medzinárodnej výstavy Bonsai Slovakia 2009 bola udelená z rúk pani Hrdličkovej Čestná cena Dr. Hrdličku za rozvoj slovenskej bonsajistiky a šírenie krásy vôkol seba.

Základnou myšlienkou webu SBA je kontakt a spolupráca členov SBA a ľudí s nami sympatizujúcich. Pre lepší prehľad i popularizáciu SBA začalo prideľovanie ikoniek aktuálnym členom SBA. Je to dlhší proces, ktorý ešte nebol dokončený a preto Vás prosíme o trpezlivosť a spoluprácu. Ak náhodou niekto nedostane ikonku člena SBA, dajte prosím vedieť adminovi mailom, aby sa to opravilo.

Zároveň chcem poprosiť všetkých účastníkov fóra, aby ste si do svojho profilu pridali svoje plné meno a priezvisko v čo najkratšom čase. Ďakujem za pochopenie.

Prezídium v spolupráci s René Lempeľom a ďalšími z východného Slovenska pripravuje už 7. národnú výstavu SBA. Práve sa dokončujú prípravy prihlášok a aj programu výstavy a v najbližších dňoch budú zasielané materiály poštou a nájdete ich aj na webe. Tešíme sa na stretnutie s Vami na výstave v Prešove.
Prajem pekný deň.

RNDr. Vladimír Ondejčík
Prezident SBA
Prílohy
cena-dr-hrdlicku-2009.jpg
Ďakujeme, Peter!

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie:28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 27 Apr 2009 19:59

Každý je nahraditeľný ... niekoľko príspevkov vyššie to spomenul Juro Formel....

Mrzí ma, že mojou vinou (chybou), boli obvinení ľudia ktorý o mojej iniciatíve ani nemali tušenia, a niektorí ani nemajú tušenia, že sa tu niečo také rieši.
Ak všetci budeme končiť a mazať svoje príspevky, tak nemám tu čo robiť, a už som pre tromi mesiacmi písal či má fórum význam.... zamyslite sa čo sa zmenilo.

Ešte raz poprosím venujme sa záľube, ktorá nás spojila.

Cyril: Dúfam, že si nepil "cibetkovú kávu" ? :D :lol: :lol: , nič by sa nezmenilo, keby som nebol admin, fórum by fungovalo ďalej.

Ak má niekto záujem zmeniť svoj nick (pre ľahšiu identifikáciu), pomôžem mu ho zmeniť. /pokiaľ som adminom /

Všetkým ďakujem za podporu, i za "udelenie čestnej ceny ". :fish:

Napísať odpoveď