člen Sba?

Neregistrovaný
Re: člen Sba?

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 27 Apr 2009 20:11

..ahoj Peter, mne tam môžeš dať kľudne moje meno aj s priezviskom+bydlisko okres je Gelnica....samozrejme ak ťa to neobťažuje, nechcem zase niečo poposielať, tam kde to nepatrí :D..ďakujem.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie:05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 27 Apr 2009 20:49

Ahojte , prave som rozpraval s našim super adminom Petrom.Veci nabrali trošku iny rozmer a priznavam že som trošku zbrklo a detinsky reagoval.Samozrejme že sme sa dohodli na zmene nicku .Tymto sa chcem Petrovi a všetkym vam ospravedlnit za neprijemnosti ktore som spôsobil.S pozdravom Juraj Szabo.

ivet mikesova
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:07 Apr 2008 11:22
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivet mikesova » 27 Apr 2009 21:12

Ahoj priatelia, som rada, ze sa tato tema vyjasnuje. Priznam sa, ze po zaslani sukromnej spravy o prideleni "Medals" som trochu rozpacito pozerala na jej obsah. Nevedela som, ci je to nejaky virus alebo automaticka systemova sprava ci co... Chcela som hned kontaktovat admina Petra a ziadat vysvetlenie. Chvilu som to vsak analyzovala a pochopila som o co ide a tiez ma pri pohlade na rozsah mien napadlo, ze je ich akosi malo. Ale nechala som tomu cas a osobne ma mrzi, ze opat doslo k dalsiemu nedorozumeniu. Viem, ze nas super admin ma toho vela, ale stacilo na forum hodit maly prispevok o tom co chystas a uviest, ze to neprebehne naraz, ale etapovo a poziadat o upresnenie nasich udajov, ktore by ti pomohli cely ukon co najviac zjednodusit. Neboj sa, vzdy sa radi zapojime a ak mozme aspon trosku pomozeme, aby nam to tu slapalo ako hodinky. Takze zlaticka moje, viac rozvahy a menej unahlenosti, "ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa uvari". Mam vas vsetkych svojim sposobom rada a nechcem aby niekto na niekoho utocil a urazal sa. Tak radsej fotte, tvarujte a tesme sa spolu z nasich malych uspechov. :wink: :D :alien:

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 27 Apr 2009 21:58

...tiež rád prispejem do tohto zjazdu...alebo snemu...alebo zájazdu....,čo poviete na dnešný deň...nebol super :D :D :D :D a dante. bola by škoda, keby si prestal prispievať...držte sa

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie:28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 28 Apr 2009 10:59

Udelovanie medailí "člen SBA" by malo byť hotové, už len poprosím členov SBA, ktorý nemajú ikonu pri svojom mene, aby mi napísali ktorému nicku ju mám priradiť.

Ďakujem

Peter

Cyril Tatranský
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:17 Apr 2008 09:50

Príspevok od užívateľa Cyril Tatranský » 29 Apr 2009 12:35

Ahoj Peťo,
v tomto čase pôsobí na našom fóre mimnoriadne "slnečné žiarenie",ktoré spôsobuje veľké vybrácie a myslím ,že nie práve dobré rozhodnutia.Preto mám pre Teba Peťo jeden návrh.

Do Vianoc / zámerne nepíšem do ktorých ..../ nič zásadné nerieš čo sa týka fóra a ostaň.Urobíš nám všetkým veľkú radosť.No a u mňa za toto rozhodnutie máš HRUŠKU..............40%tnú.

Cyril

PS.Nestrácajme ľudí na ktorých nám záleží len preto, mrak :sunny: :salut: zatieňuje na chvíľu oblohu....

Andrej Biely
Dátum registrácie:01 Okt 2010 15:06

Príspevok od užívateľa Andrej Biely » 01 Okt 2010 16:23

Ako sa stanem členom SBA?

Rudolf Fraštia
Dátum registrácie:06 Apr 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 01 Okt 2010 23:30

Ten postup by tu kľudne mohol byť zverejnený, ale...?!?...niečo nájdeš v "STANOVY SBA" a pozri si "PREZIDIUM SBA" a napíš prezidentovi...iný kontakt tam aj tak nenájdeš.
Zdraví Rudo

Martin Krivošík
Prezídium
Prezídium
Dátum registrácie:15 Sep 2008 13:33
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Martin Krivošík » 02 Okt 2010 12:47

Andej, ako už napísal Rudo, v stanovách je napísaný spôsob vzniku členstva:

3. Vznik a zánik členstva

1. Členstvo vzniká písomnou prihláškou a obnovuje sa každoročne zaplatením členského príspevku.

ja len doplním, že zaplatiť môžeš poukázaním 15 EUR pre nových členov (obnova členského 10 EUR) prevodom na účet v OTP banke 9465998/5200.
Napíš aj správu prezidentovi - Ivanovi Štefanovičovi o tom, že ideš uhradiť členské, aby vedel od koho prišli na účet peniaze a aby ťa zapísal medzi členov. Mail na Ivana je: istefanovic.svj@gmail.com

Rudolf Fraštia
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 05 Júl 2011 15:03

Koľko členov má v súčasnosti SBA ?
Zdraví Rudo

Štefan Káčer
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:19 Jan 2009 16:31

Príspevok od užívateľa Štefan Káčer » 06 Júl 2011 10:56

Presné číslo budem vedieť v pondelok, časť ľudí "platilo" prevodom (cca 45), časť priamo (cca 20) a v nedeľu je stretnutie u prezidenta (momentálne je značne zaneprázdnený :shock: ), kde sa počty dajú dokopy.
Pekný deň.
Š.

Rudolf Fraštia
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 06 Júl 2011 23:03

Zverejnenie zoznamu členov tu bolo už preberané, skončilo to skôr nie ako áno...môžem teda aspoň ako jeden z nich požiadať o jeho zaslanie na môj e-mail ? Ďakujem.
Zdraví Rudo

Štefan Káčer
Člen SBA
Člen SBA

Príspevok od užívateľa Štefan Káčer » 07 Júl 2011 11:23

Aktuálny počet členov SBA k 1.7.2011 - 67
zoznam mám k dispozícii, prejdem si to s Martinom, či je to možné pripojiť k mape ...
pekný deň
Š.

Rudolf Fraštia
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 11 Júl 2011 13:25

Ďakujem za odpoveď na prvú otázku...
Zdraví Rudo

Štefan Káčer
Člen SBA
Člen SBA

Príspevok od užívateľa Štefan Káčer » 12 Júl 2011 10:03

Ahoj,
aj odpoveď na druhú otázku si dostal :)
Áno, môžeš požiadať o zoznam členov SBA
Ako som napísal, Martin skúsi dať členov, ktorí majú uvedené bydlisko k mape (len "guličku" s menom, adresy a ďalšie info len u tých členov, ktorí s tým súhlasia) a tým to pokladáme za vybavené. Ako si spomenul, už to tu bolo pretriasané. Myslím, že posielať zoznam členov iným (aj keď členom SBA) nebudeme, čo je asi pochopiteľné.
Pekný deň
Š.

Napísať odpoveď