člen Sba?

Rudolf Fraštia
Dátum registrácie: 06 Apr 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Re: člen Sba?

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 12 Júl 2011 15:55

Normálne sa už cítim trapne, citujem :
"...Myslím, že posielať zoznam členov iným (aj keď členom SBA) nebudeme, čo je asi pochopiteľné..." koniec citátu.
Ďaľšia všeobecne pochopiteľná vec, ktorú opäť nechápem...
(Samozrejme v prípade jej všeobecnej platnosti pre všetkých členov SBA)
Zdraví Rudo

Štefan Káčer
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 19 Jan 2009 16:31

Príspevok od užívateľa Štefan Káčer » 12 Júl 2011 22:38

nechápem, čo na tom nechápeš ...
iba som normálne odpovedal, že opýtať sa môžeš na čo chceš a že zoznamy členov nebudeme poskytovať.
Úprimne, som členom viacerých spoločností a žiadna neposiela zoznamy jej členov s osobnými informáciami, pokiaľ s tým všetci nesúhlasia. Pýtal som sa viacerých členov a niektorí naozaj nechceli, aby som posielal zoznamy s ich údajmi. Kontakty tých, ktorí o to majú záujem sú postupne uverejňované na mape, Martin to popri prestavbe obydlia bude určite dopĺňať.
A keď si opätovne čítam, čo si napísal, tak vlastne nechápem, čo si napísal, aj keď to znie akokoľvek všeobecne.
Ak ti nebudem v najbližších týždňoch odpovedať, tak som mimo internetového spojenia na dovolenke ...
Pekné leto
Š.

Rudolf Fraštia
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 13 Júl 2011 00:32

Takže "po lopate" :
nechápem to, že Prezídium SBA neumožní svojmu členovi vedieť to, kto sú spolu s ním ďalší členovia tejto organizácie. Pod pojmom "zoznam" som mal na mysli mená..."pribalil" si k tomu alibisticky osobné údaje, ale o tých som ja nikde nepísal...
Toto je odo mňa všetko k danej téme.Štefan, nezaťažuj sa, prosím Ťa, už ďalšími odpoveďami - povedal si všetko a dosť jasne a aj keď píšem, že nechápem, tak už som pochopil.
Príjemnú dovolenku
Zdraví Rudo

Užívateľov profilový obrázok
vlado
Dátum registrácie: 03 Apr 2008 19:43
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa vlado » 14 Júl 2011 11:25

...možno by mohol Rudo ozrejmiť načo mu bude menný zoznam členov, možno nás chce obdarovať dákym pekným bonsajom ? podľa mňa sa členovia zúčastňujú akcií SBA a tak o sebe vedia , poznajú sa osobne a tý čo sa nepoznajú sa spoznajú, ale načo by mi bolo meno dákeho ,,stromokaza veselého,, keď ani neviem ako vyzerá, a v podstate mi je fuk či je bonsajista členom či nečlenom akej koľvek organizácie...
pekný deň priatelia.
vlado kamocsai

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie: 05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 14 Júl 2011 20:59

:D Ja som členom Sba , neviem prečo je to pre niekoho tajnosť :D . Myslim si že je len pre prospech asociacie zverejnenie členov .Možno niekto niekoho spozná a skôr si najde cestu k bonsajom , môj názor :wink: .
Prílohy
DSC00828-1.jpg

Rudolf Fraštia
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 14 Júl 2011 21:49

Pekný strom Juraj...najnovšia práca? Gratulujem.
Zdraví Rudo

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie: 05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 15 Júl 2011 06:25

Dakujem Rudo , táto borovica čierna pochádza od Milana Roskoša.Len som ju usmernil alebo učesal :D .Tak fotka pred a apo prečesaní.
Prílohy
_f_90IMG_7264.jpg
_f_375IMG_2333-8.jpg

Napísať odpoveď