INTERAKTÍVNA MAPA

Užívateľov profilový obrázok
Erik Križovenský
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:19 Apr 2008 00:22
Kontaktovať užívateľa:
Re: INTERAKTÍVNA MAPA

Príspevok od užívateľa Erik Križovenský » 20 Feb 2011 22:49

Erik Križovenský
atelier bonsai Element
www.atelierbonsai-element.com

:)

Rudolf Fraštia
Dátum registrácie:06 Apr 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 21 Feb 2011 08:04

Výborne Martin...gratulujem k úspešnému kroku...druhým by malo byť jej zviditeľnenie na stránke SBA - ikonka, popis, cesta...Ďakujem
Zdraví Rudo

Martin Krivošík
Prezídium
Prezídium
Dátum registrácie:15 Sep 2008 13:33
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Martin Krivošík » 23 Feb 2011 12:57

Ahojte bonsajisti, podarilo sa nám dať odkaz na mapu na hlavnú stránku, takže stačí kliknúť na odkaz "Interaktívna mapa" a môžete sa pozrieť či sa vo vašom okolí nachádza človek s rovnakou diagnózou.
Všetci bonsai - pozitívni sa môžu prihlásiť a zaradíme ich na mapu.

peterbrod
Dátum registrácie:05 Apr 2008 20:33
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa peterbrod » 23 Feb 2011 15:04

naozaj nechcem do toho vŕtať,ale uniká mi zmysel-npr-tá bublina na Martine patrí Rudovi,či Stanovi,ak chcem ísť npr za Vinckom,mám hľadať v bonsajklub Trnava?,za Homolovcami do Prievidze? a podobne ťažko nájdem Erika,snáď by som očísloval bubliny pridelil jednotlivcovi a umiestnil na mapu a miesto bydliska(ešte raz pardon)

Rudolf Fraštia
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 23 Feb 2011 15:58

zmysel je na začiatku...mapa neslúži nám, ktorí sa poznáme a vieme o sebe, ale tým ďalším, ktorí chcú s bonsajmi začať a hľadajú pomoc a ochotu pomôcť...
Martin, ešte raz vďaka.
Zdraví Rudo

peterbrod
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa peterbrod » 23 Feb 2011 19:36

zatiaľ to nevidím ako zmysel,skôr nezmysel,pretože keď si otvorím túto interaktívnu mapu a budem hľadať pomoc a ochotu pomôcť,budem musieť telefonovať alebo mailovať či tá mapa tu je,alebo nie,no a o tom ako sa všetci poznáme-keď bol pán vybraný reprezentovať,nasledovala otázka-a to je kto? npr.,inak-Julči z Martina odchádza kúpený bonsai,hľadá pomoc vo svojom okolí,lebo ešte nikoho nepozná,otvorí si interaktívnu mapu,nájde nad Martinom bublinu a to je všetko,potom zadá do google- bonsai Martin-akoby mapy nebolo a dozvie sa,koho ochotného pomôcť nájde,inak-bublina nad Erikovým bydliskom síce asi je,chcem ho navštíviť,aby som videl jeho pozoruhodnú prácu,ešte ho nepoznám,ani nikoho v okolí čo by mu siahal po päty a spýtať sa ho,či by bol ochotný mi pomôcť,ale ako poznám,že bublina patrí jemu keď sú rovnaké?(telefónny zoznam 0905 či aké má číslo nemám)Martin-základ je určite dobrý,len to asi treba dotiahnuť,zadávateľa úloh,čo je lenivý si kliknúť na x namiesto obrázku si síce uspokojil,ale možno je okrem rošády aj lepší ťah :D (npr-bublina č.10 -Martin- Rudo- telefón,......mail by som nedával pre ochranu PC)ešte ps-telefón je aj pre tú ochotu púšťať si niekoho do súkromia v dnešnej pohnutej dobe,niektorí sme boli naivní...

Štefan Káčer
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:19 Jan 2009 16:31

Príspevok od užívateľa Štefan Káčer » 24 Feb 2011 08:16

Skúsim ja ... :D
- zmysel-nezmysel - myšlienka podľa mňa dobrá, komplexne odpovedal Rudo
- neviem, prečo by som mal telefonovať, alebo mailovať, či tá mapa tu je. Keď som návštevník stránky a hľadám pomoc, sám nájdem mapku, resp. mi dá niekto vo fóre na ňu odkaz
- ako sa poznáme - možno si práve teraz nájdeme info o ľuďoch, ktorých "poznáme" a vlastne nepoznáme, možno až tu zistím, že Sešino je vlastne S. K. a býva tam a tam (prepáč Sešino, že som ťa použil ako príklad :D )
- keď hľadá niekto pomoc a v podstate sa z fóra veľa nedozvie, tak zistí jednoducho po kliknutí na bublinu, že tam býva nejaký Fraštia, alebo Talapka (to isté, čo pri sešinovi :) ) a napíše mu mail, či sa nemôže zastaviť, pretože to má najbližšie ... čo je možno pre niekoho super a pri prvej takejto pomoci toto celé malo zmysel
- bublinu spoznám podľa toho, že si na ňu kliknem a napíše mi, kto, čo, ako ... alebo si kliknem na meno v ľavej časti a na mape sa mi vysvieti jeho bublina
- či si dám mail, alebo iný kontakt je len na mne, ak ho tam nedám, tak samozrejme moje meno na mapke nemá význam. Ak ho dám, predpokladám, že som ochotný nejakým spôsobom pomôcť ...
pekný deň
S.

peterbrod
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa peterbrod » 24 Feb 2011 15:06

pardon,nenapadlo ma na bublinu kliknúť,je to takto zmysel :D

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie:05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 21 Mar 2011 17:20

Juraj Szabó
Bonsai centrum Košice
dante@atlas.sk
www.bonsai.estranky.sk
Naposledy upravil/-a Juraj Szabo v 25 Mar 2011 20:12, upravené celkom 1 krát.

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie:05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 25 Mar 2011 20:10

Milan Roskoš
Kučín - okres Vranov nad Topľou
milan-bonsai@azet.sk
http://www.bonsairoskos.estranky.sk

Rudolf Fraštia
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 04 Júl 2011 18:58

v mape mám nesprávne odpísanú e-mailovú adresu...prosím o opravu...
...možno by stálo za úvahu zmeniť už pracovný názov "interaktívna mapa" za niečo zrozumiteľnejšie pre tých, ktorým má slúžiť k nájdeniu prvých kontaktov, pretože si myslím, že tomu rozumieme iba my, ktorí sme sa o tom bavili...
Zdraví Rudo

Pavol Gažo
Dátum registrácie:28 Dec 2009 17:49

Príspevok od užívateľa Pavol Gažo » 22 Okt 2011 20:21

prosim o zmenu emailovej adresy, platí pavolgazo@gmail.com

ďakujem Pavol Gažo

Martin Krivošík
Prezídium
Prezídium
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Martin Krivošík » 22 Okt 2011 21:45

Hotovo.

Rudolf Fraštia
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 23 Okt 2011 10:08

u niekoho do hodinky...u iného ani po troch mesiacoch ... :?: ... vieeeem...nejde o život...
...
a o.i. SBA roky volá po podnetoch - aj tu napríklad jeden leží, ale výsledok je žiaľ stále rovnaký = veselo si spí. Nebuďte ho prosííím :!:
Zdraví Rudo

Martin Krivošík
Prezídium
Prezídium
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Martin Krivošík » 23 Okt 2011 13:58

Rudo, keď som to takú dobu nespravil, tak som si asi tvoj príspevok nevšimol, alebo som zabudol. Určite tam nehľadaj zámer lebo opraviť údaj v mape je otázka niekoľkých minút a dá sa to spraviť z hociktorého počítača, na ktorom je pripojenie na net. Tak sa neurážaj a stačí pripomenúť ak na niečo zabudnem :) Opravil som to, tak skontroluj či je to v poriadku.
Aký názov by bol podľa teba lepší než interaktívna mapa?
Bonajisti na mape. Bonsajová mapa. Mapa bonsajistov. Kde všade nájdete bonsajistu. ....?

Navrhnite ľudia ako by sa to mohlo volať aby všetci vedeli, že keď tam kliknú, zistia, kto z bonsajistov býva v ich okolí.

Napísať odpoveď