Horúca linka

Užívateľov profilový obrázok
Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Re: Horúca linka

Príspevok od užívateľa Peter_M » 01 Nov 2009 21:49

HMMM Juraj, pozerám zálohu z 27.10.2009 a tie obrázky niesu ani tam!!!!

Juraj Formel
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 08 Apr 2008 23:24

Príspevok od užívateľa Juraj Formel » 01 Nov 2009 22:10

Náááá však neblázni,ak si ich neprepil tak sa musá nájsť!Tie prispevky tam boli pred tymto terminom 27.10.2009 .....ako tak pozeram ,raz ti to vinde:raz sa zmažeš aj z tohto sveta.... :lol:

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 02 Nov 2009 08:28

Juraj určite raz budem z tohto sveta vymazaný ...

Rudolf Fraštia
Dátum registrácie: 06 Apr 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 16 Nov 2009 07:38

Obrázky stratili väzbu aj v niektorých príspevkoch v TVAROVANÍ - nezobrazujú sa - chcel som v téme pokračovať, ale takto to nemá moc zmysel
Zdraví Rudo

Juraj Formel
Člen SBA
Člen SBA

Príspevok od užívateľa Juraj Formel » 20 Sep 2010 22:26

Máme tu dákeho náruživého,len asi neide o bonsaje,Peto alebo nový admino dá sa ho odtielto vykázať?!!!čím skor,tym lepšie....!áááá zatial som tu na stránke nenašiel kontakt na nového admina.....?!!!

petovy
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 25 Okt 2009 19:36

Príspevok od užívateľa petovy » 21 Sep 2010 20:12

Zdravim. Ja som teraz akoze admin :) Podarilo sa mi to v vcera v noci odstranit, len dufam ze sa nestratilo aj nieco ine, lebo robil som to prvy krat.
Majte sa... pekny den

Juraj Formel
Člen SBA
Člen SBA

Príspevok od užívateľa Juraj Formel » 21 Sep 2010 20:30

odviedol si velky kus práce,zatial som nepostrehol že by dačo zmizlo...apropoo.nenašiel som dáky tel.alebo iny kontakt na teba.......na hlavnej dole je čosik mail na admina no zatial som nedošiel na to ako to odoslať,,....?

petovy
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 25 Okt 2009 19:36

Príspevok od užívateľa petovy » 21 Sep 2010 23:35

S tym mailom to bola velmi dobra pripomienka.
Na hlavnej stranke je mail ktory by mal otvorit mail klienta na pisanie spravy a adresou na admin@bonsai-sba.sk, ktoru uz velmi dlho nikto nepozeral.
Prave som sa prihlasil na tuto schranku a zistil som ze tam je vacsinou spam.
Ale uz ju zacnem pozerat :P .
Takze pripomienky mozete pisat tam.

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie: 05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 14 Jan 2013 15:36

Nový uchádzač a záujemca prihlásiť sa na forum SBA bude musieť požiadať admina o suhlas . Inák asi nezabránime nežiadúcim príspevkom .

LAcike
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 29 Aug 2010 14:43
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa LAcike » 14 Jan 2013 15:55

Juraj Szabo napísal:Nový uchádzač a záujemca prihlásiť sa na forum SBA bude musieť požiadať admina o suhlas . Inák asi nezabránime nežiadúcim príspevkom .
Standardnou funkctionalitou phpbb (toto forum tiez pouziva) je rucne aktivovanie uctov. Tzn. ak sa niekto zaregistruje, tak nemoze prispievat pokym administrator jeho konto neoznaci ako povolene. Zaroven admin dostava emailovu notifikaciu o novej registracii. Z prihlasovacieho mena a emailu sa da velmi dobre vytusit, ci sa jedna o bot-a, co siri spam a v pripade vahavosti stale moze admin kontaktovat danu osobu..

V tom by som problem nevidel, skor ide o to, aby o tu schranku vobec niekto zakopol :D

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie: 05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 03 Feb 2013 10:47

Ladislav , chcem sa ti poďakovať za užasnú prácu pre túto stránku . Posledné týždne si si určite užil pri jej tvorbe a prenášaní údajov . Ale práca sa oplatila , je to pekné nové . Dalo to čerstvý nádych pre nás už zabehnutých a snáď pritiahne aj mladších nadšencov umenia BONSAI. Vidím že stránka bude v dobrých rukách a rád ti výjdem v útrety ak niečo budeš potrebovať :wink: . Drž sa kamarát :D .

LAcike
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa LAcike » 03 Feb 2013 12:20

No a nezabudni na Rasta Sima, ktory sa bude starat o forum. Kym na web stranke vidno jasne vysledky, na fore to az tak jasne nie je, preto si dovolim napisat, co vsetko za tento vikend spravil:
- aktualizacia z phpbb 3.0.7-PL1 na 3.0.11 (nebolo tak jednoduche, lebo cosi bolo 3.0.8, cosi 3.0.7, takze nocna sluzba pri kontrole suborov)
- doplnenie slovenciny, cize uz by mali byt vsetky texty pekne prehodene
- otestovanie odpojenia phpbb od joomly, toto bude trocha dlhodobejsi proces, k uplnemu odpojeniu dojde cca za pol roka (problem su hesla, ktore sa nedaju preniest a deje sa tak pri prihlaseni pouzivatela, ked ho zada a moze tak byt preulozene)
- nainstalovanie automatickych rozsireni (automod) pre buduce rozsirovanie
- upratanie na disku
- zmena registracneho procesu na zodpovedanie otazok v slovencine, co odfiltruje spam

RastoS
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 17 Jan 2010 16:01

Príspevok od užívateľa RastoS » 03 Feb 2013 15:01

to všetko že som robil ja? :)
som celkom dobrý lebo polka z toho bola hotová bez toho aby som o tom vedel, ale chápem že takto to bude na mňa ak niečo nebude fungovať :D

R

LAcike
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

Re: 503

Príspevok od užívateľa LAcike » 06 Apr 2013 07:56

sesino napísal:ahoj Peto,
je utorok je utorok 9.12 2008 ,20.28. hod.
prave mi naskocilo 503 servise Truporarily Unavailable

sesino
Ahoj sesino, uz som sa bal, ze som bol jediny, co mal uvedeny problem a vcelku dost casto. Su tomu uz vlastne 4 roky, ale presne kvoli tomuto dovodu sme stahovali web stranku k inej spolocnosti cca pred tyzdnom.

Povodna spolocnost okolo tohoto problemu "mlzila", najskor ma presviedcali, ze problem je niekde na trase medzi mnou a nimi, co som im "nezozral", az sme sa prepracovali k tomu, ze maju ochranu proti pretazeniu, ktoru povazuju za uplne legitimnu a nas web je zle napisany, ze mame poziadat autora o optimalizaciu :roll: . Tak som im vysvetlil, ze web nemame vlastny, ale mame standardne systemy, ktore uvedzaju ako vhodne pre nas typ hostingu. Po dlhsej debate nakoniec padlo rozhodnutie ist niekam, kde neziju v technologickom a nazorovom praveku :wink:

Napísať odpoveď