ad:kvóta na príspevky

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
vlado
Dátum registrácie: 03 Apr 2008 19:43
Kontaktovať užívateľa:

ad:kvóta na príspevky

Príspevok od užívateľa vlado » 29 Apr 2008 19:12

Podľa môjho názoru by sa mohli staré (alebo neefektívne príspevky,podľa uváženia admina) po určitom čase zmazať. Poprípade na požiadanie vkladateľa príspevku, keď vloží požiadavku o vymazaní svojho príspevku.
Myslím si že ten kto chce alebo potrebuje archivovať určité príspevky si ich aj tak uloží( ja to tak robím vždy). Týmto by sme zachovali fórum viacmenej voľné pre aktuálne príspevky a kvóta by sa postupne uvolňovala.

Prosím admina aby tento príspevok vymazal podľa svojho uváženia.
Vlado.

Užívateľov profilový obrázok
Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 30 Apr 2008 08:31

to vlado, Karol:
ad 1 :nemôžem niektorý príspevok označiť ako neefektívny... pre niekoho tam môžu byť užitočné informácie (sekcia TEST je nastavená na automatické mazanie príspevkov),
ad 2: samostatná diskusia čiže písané príspevky nezaberajú veľa miesta - (zaloha fóra v sobotu nemala ani 1MB) ale hlavnou záťažou všetkých fór sú prílohy (obrázky) - pokial viem niečo podobné riešia na cz fore kde ale už s tým majú problém, a preto sa každý účastník (prispievateľ musí správať podľa daných pravidiel, či sa mu to páči alebo nie (to je demokracia), na druhej strane tento systém je plne manažovatelný, čiže viem dať každému užívateľovi inú kvótu
ad 3: nemažte svoje príspevky, ani prílohy v prípade naplnenia kvóty mi jednoducho pošlite správu, ja vás nasledne skontaktujem a pripadne sa dohodneme ktoré prílohy sa zmažú alebo navýšim kvótu

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 30 Apr 2008 21:08

Ahojte suhlasim s Peter_M kedze pisem aj na ceske forum je to tam dost problem pri prezerani starsich prispevkopch. Moze prist nejaky zaciatocnik a moze si to precitat napriklad aj za 2-3 roky a nemusi zakladat novu temu ktora sa tu uz preberala. Na cz to ja tak nekedy nefunguje ale da sa odporucat odkaz a tak sa to ulahci. Ale ako pisal Peter asi to aj tak nepojde, takze pre mna super. :D

Napísať odpoveď