Práve pripojení

Napísať odpoveď
Vladok
Prezídium
Prezídium
Dátum registrácie: 15 Apr 2008 15:56

Práve pripojení

Príspevok od užívateľa Vladok » 13 Dec 2010 16:28

Ahojte,
približne dva mesiace sledujem informáciu, ktorá je dostupná na hlavnej stránke vľavo dole "Práve pripojení".Počas pracovných dní a hodín sa objavujú aj takéto počty - 12, 15, dokonca aj 25(to je zatiaľ rekord). Z tohto mi vyplýva ak je to "pravdivé číslo", že táto stránka je navštevovaná ale na druhej strane je minimum prispievateľov aspoň do fóra, kde sa občas nová téma resp. diskusia objavý.
Kedže som vo vlákne pripomienky, chcem upozorniť na tú skutočnosť, že pravdepodobne uvedené číslo je blbé. Či?
Mohol som toto upozornenie napisať priamo administrátorovi, ale týmto spôsobom sa to dozvie možno aj práve 11 pripojených užívateľov.
Tak teda neviem, prečo na tejto stránke nie je trošku živšie.
Všetko dobré a Veselé vianoce.

Vlado Kriško z BB.

Štefan Káčer
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 19 Jan 2009 16:31

Re: Práve pripojení

Príspevok od užívateľa Štefan Káčer » 13 Dec 2010 18:48

Ahoj, to číslo je na 99.99 reálne. Verím, že príspevkov bude viac a viac ...
Chodím aj na iné fórum, kde je online niekoľko 100 ľudí a príspevkov málo.
S.K.

Vladok
Prezídium
Prezídium
Dátum registrácie: 15 Apr 2008 15:56

Príspevok od užívateľa Vladok » 07 Jan 2011 13:33

Dna 7.1.2011 o 13:30 je prave pripojenych 28 ludi, z toho dvaja clenovia.Mozno druhy najvyssi pocet za posledne dva mesiace, sposobeny aj temov udrzania si clenov SBA.
Vlado z BB

Užívateľov profilový obrázok
Andrej Biely
Dátum registrácie: 01 Okt 2010 15:06

Príspevok od užívateľa Andrej Biely » 07 Jan 2011 16:24

Ahojj Vladko.Máš pravdu tá téma tu v poslednom čase dosť rezonuje.A ja sám neviem či na toto forum môžem chodiť a prispievať príspevkami,kedže nie som členom SBA.Tak mám celkom strach tu niečo napísať a vložiť nejaký ten príspevok.A nie som si ani istý či som tú záležitosť celkom pochopil.Aj ja sledujem tie čísla návštevníkov na tomto fore ale za posledné týždne som tu nevidel nikoho prihláseného,čo je dosť škoda.Prajem vela úspechov.

Juraj Formel
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 08 Apr 2008 23:24

Príspevok od užívateľa Juraj Formel » 07 Jan 2011 23:18

Nazdar priatelia bonsajov či suiseki...........
Toto oslovenie nie je z mojej hlavy,ale z úst či klávesnice Alenky Ondejčíkovej a bývalého prezidenta sba.
Myslím že toto forum ,by malo informovať členov sba ako aj priatelov bonsajov či suiseki o aktivitách sba,výstavách klubových stretnutiach a bonsaj aktivitách .A tým rozširovať základnu sba.Ako a akým spôsobom presvedčiť dakoho aby zaplatil členské a čo mu sba dá či nedá.....?! (Tažké s nami Slovákmi-Všetci chceme privilégiá ale priložiť ruku k dielu a bez nároku na mzdu,.......hmmm to je problém).na tieto otázky sa zatial necítim!Nemám prehlad čo stojí prevádzka tohto fora,ale myslím si že zamietnuť prístup možným novým členom a priatelov tohto umenia by bola diskriminácia.A kto tu bude prispievať?Niekedy nečlen prispeje viac ako tý ktorí su členmi a dlhoročnými bonsaistami ,a len informácie berú.......Určite som proti zrušeniu tohto fora a akémusik foru len pre členov!Nechcem sa s nikým vadiť ,len môj skromný postreh ,či názor...... :wink: máme čo dohánať oproti iným .....

Napísať odpoveď