Bonsai liga

Vladok
Prezídium
Prezídium
Dátum registrácie: 15 Apr 2008 15:56

Re: Bonsai liga

Príspevok od užívateľa Vladok » 09 Máj 2011 08:30

Ahojte,
Od slov k činom.
Som ochotný zorganizovať spomínaný "event"(zahrievací nultý ročník) a všetko potrebné aj zabezpečiť. Navrhujem termín september resp. október v Banskej Bystrici. Aj R1 už možno bude pre západniarov spojazdnená, východniari môžu využiť diaľnicu do Ružomberku, Stredoslováci to majú na dosah. Ak bude snaha prosím vyberte po 2 zástupcov z krajov.Detaily doriešime. Kontakt v interaktívnej mape.
Vlado

Martin Krivošík
Prezídium
Prezídium
Dátum registrácie: 15 Sep 2008 13:33
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Martin Krivošík » 09 Máj 2011 08:42

Ahojte, ako som sľúbil, spýtal som sa z ľudí, čo boli na nedeľnom stretku trnavského bonsai klubu - bolo nás 15 ale nik neprejavil záujem.
Vlado, napriek tomu držím palce. Ak potrebuješ pomoc s konkrétnymi vecami, napíš.

alex
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 22 Máj 2008 21:29

Príspevok od užívateľa alex » 10 Máj 2011 07:37

1/ ad bonsaj liga, Vladova myšlienka je dobrá, len možno trochu nepochopená, ako to tu bolo už uvedené väčšina z nás sa vidí len v Nitre na Bonsai Slovakia, hlavnou myšlienkou bonsaj ligy by bolo stretnúť a spoznať sa, vymeniť si skúsenosti a pritiahnuť nových záujemcov. Mojím návrhom by bolo, ako som to uviedol aj pri Bonsai Slovakia dve kategórie: začiatočníci a pokročilí.
2/ ad martin, čo sa týka môjho "počinu" workshopu s Vaškom Novákom, vzniklo to náhodne. V minulosti som na Bonsai Slovakia s Vaškom tvaroval borievku. Tento rok som ho oslovil, či by sme v tom nemohli pokračovať a Vašek mi navrhol možnosť, že by prišiel na Slovensko. Ja som túto možnosť uvítal. To, že je záujem aký je je trochu smutné. Mrzí ma, že na Slovensku sa našli len 5 / vrátane mňa/- toto je realita na Slovensku.

Prajem veľa úspechov v bonsai lige. Rád sa jej v budúcnosti zúčastním.

Ján Zágoršek
Dátum registrácie: 11 Nov 2008 14:59

Re: workshop s V.N.

Príspevok od užívateľa Ján Zágoršek » 11 Máj 2011 12:24

Nie žeby ma to tešilo, ale dôvody v nízkom záujme o workshop vidím v tom, že ponuka bola príliš anonymná a málo konkrétna - presne tak ako som to napísal v dobre mienenej pripomienke z 8.4. Nuž aj dobrú akciu treba vedieť náležite spropagovať.
Mimochodom: predošlé Prezídium prijalo zásadu, že na stránke SBA sa môže diskutovať len neanonymne!

Napísať odpoveď