Hľadá sa nový admin

Rastislav Moravčík
Prezídium
Prezídium
Dátum registrácie: 21 Apr 2009 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hľadá sa nový admin

Príspevok od užívateľa Rastislav Moravčík » 04 Feb 2013 13:37

pekne ste to vynovili chalani, vďaka!

Vladok
Prezídium
Prezídium
Dátum registrácie: 15 Apr 2008 15:56

Príspevok od užívateľa Vladok » 06 Feb 2013 09:58

Mam problem s prihlasenim sa na stranky SBA (napr. ked chcem na nejaky clanok reagovat). Do fora sa prihlasim bez problemu. Kde je chyba?
Vlado z BB.

LAcike
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 29 Aug 2010 14:43
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa LAcike » 06 Feb 2013 12:00

Vladok napísal:Mam problem s prihlasenim sa na stranky SBA (napr. ked chcem na nejaky clanok reagovat). Do fora sa prihlasim bez problemu. Kde je chyba?
Vlado z BB.
Na web stranku sa momentalne prihlasovat neda. Treba najskor zrusit integraciu fora s joomlou, co zaberie isty cas (v inom vlakne som vysvetloval dovody). Mozem medzicasom povolit vkladanie komentarov pre neregistrovanych, no lepsie by bolo otvorit diskusiu priamo na fore.

Este je otazka, ze naco by bolo komentovanie na stranke urcene:
- ak je to otazka k clanku, tak to je lepsie rovno napisat autorovi clanku alebo mne, resp. na info@bonsai-sba.sk
- ak ide o otvorenie diskusie, tak to nema vyznam, lebo komentare k clankom nesleduje pravidelne nikto, ostanu stratene, bolo by lepsie zalozit normalne temu tu na fore

Ked sa zrusi previazanie fora s joomlou (stary web), tak sa sprevadzkuje prepojenie s wordpressom a pridanie komentara k clanku automaticky zalozi nove vlakno na fore a bude prispevky synchronizovat (pridanie na jedno miesto vlozi aj na druhe).

LAcike
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa LAcike » 06 Apr 2013 12:34

Prepojenie s joomlou zrusene. Niektori mozu mat problem s nefunkcnym heslo, staci si nechat vygenerovat nove a nasledne si ho zmenit.

Novinkou je moznost prihlasovat sa mailom namiesto prihlasovacieho mena, tak ako je to uz zvykom na viacerych forach.

LAcike
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa LAcike » 06 Apr 2013 20:16

Zaroven som nasiel aj vcelku dobry kompromis o novych prispevkoch na fore. Vpravo na stranke sa zobrazuju aj nove prispevky z fora. Ked nad nimi podrzite kurzor mysi, tak sa zobrazi aj text.

Je to dostatocne male na to, aby mi to nevadilo a zaroven to obsahuje potrebnu informaciu. Tak dufam, ze som par ludi potesil (VladoK, Rudo Frasia atd.)

Napísať odpoveď