UCHYLACI ci SPAMERI? :D

Napísať odpoveď
Neregistrovaný

UCHYLACI ci SPAMERI? :D

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 25 Feb 2009 13:07

Hello dear one,

How is life treating you?? Before I continue, I will like to tell you a little about me. Am JANE by name. I just saw your profile and it sound so interesting. I then choose to drop a line to you, just to let you know that I care to be with your for a long term relationship . Please i will like you to email me back in my email address so that i can send you my photos and tell you more about myself. Here is my email: [janegab11@yahoo.com] I am waiting to get a reply from you. Remember distance or colour does not matter but true love matters alot in life. I will stop here and be waiting to here from you soon in my main box. Bye for now. And remain blessed.
Yours Sincerely,
[janegab11@yahoo.com]

DNES SOM TOTO DOSTAL NA BONSAJ FORE ..CO MA DOST PREKVAPUJE>.TIPUJEM ZE TO NENI BEZNE NAKOLKO NAS JE TU VCELKU MALO LUDKOV>>TAK nechapem ako sa sem dostala daka jane..ci co to ma byt...jednoznacne keby som admin..zakazem pristup na forum...mozu sirit vyrusy a podobne neplechy....takyto "spameri"...plus tie keci co tam pise ma ZABIJAJU :D

Užívateľov profilový obrázok
Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: 03 Apr 2008 21:34

Re: UCHYLACI ci SPAMERI? :D

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 25 Feb 2009 13:35

Nie som síce admin ale Peter ( admin) si dáva veľký pozor pri registrácií nových členov.
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 25 Feb 2009 14:55

Muhehe
bežný spam... , Marian po emailoch "kedy už konečne budem potvrdený", "prečo to trvá tak dlho" atd...
som povolil registráciu bez potvrdenia adminom, (registracia cez CAPCHA) nasledne som urobil chat a čo je z toho.....
už je tu pop-up okno, a začína sa šíriť spam.....
takže od dnes znova: registrácia len po potvrdení adminom, či sa to niekomu páči alebo nie......
a ten chat nechám sa prekvapiť .... :D :D :D :D :D :D :D :D
eraser ospravedlnujem sa ti za SPAM

:alien:

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie: 05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 25 Feb 2009 15:29

Ahoj Peter , do tvojej prace ti podla mna nikto zasahovat nebude.Ty sam vieš kolko usilia ťa stalo aby sme si tu mohli liezt na nervy :wink: .A ked už pôjde aj toto forum do turecka na navštevu tak ja určite končim :roll: :D .

vlado ondejčík
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 21 Feb 2009 17:34
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa vlado ondejčík » 25 Feb 2009 16:13

Peter Mušinský je výborný admin a má našu plnú dôveru. Kto má záujem, určite sa rád registruje, nakoľko nám web už dvakrát padol. Preto Vás prosím o spoluprácu pri vytváraní nášho webu. Mnohokrát zaberie veľa času práve to, čo nevidieť a to že web funguje bez problémov, je vďaka práci Petra Mušinského. Preto doporučujem sa držať jeho pokynov.

Juraj Formel
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 08 Apr 2008 23:24

Príspevok od užívateľa Juraj Formel » 25 Feb 2009 19:15

Petko ty vies co treba aby to tu frcalo.....mas moju plnu doveru........a verim ze taketo nalezitosti zvladnes.....chat nie je zla vec ale ked nebude inak pojdeme klasikou ....cez skype..... :bom:

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 25 Feb 2009 19:52

forum je super :O) ved to je normalne ze jeden zo 100 registrovanych sem neprisiel kvoli bonsajom ale rozsievat blbosti..staci toho jedneho vymazat/zakazat pristup a je to ;O) forum ciste...

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: 03 Apr 2008 21:34

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 25 Feb 2009 20:08

Peter jednoznačne registrácia musí isť cez teba bez debaty.
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 19 Jan 2010 14:42

vlado ondejčík napísal:Peter Mušinský je výborný admin a má našu plnú dôveru. Kto má záujem, určite sa rád registruje, nakoľko nám web už dvakrát padol. Preto Vás prosím o spoluprácu pri vytváraní nášho webu. Mnohokrát zaberie veľa času práve to, čo nevidieť a to že web funguje bez problémov, je vďaka práci Petra Mušinského. Preto doporučujem sa držať jeho pokynov.
MMusím jen souhlasit :wink:

LAcike
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 29 Aug 2010 14:43
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa LAcike » 10 Feb 2013 11:08

Pocnuc minulym tyzdnom je registracia na forum nasledovna:
- bez captche (prepisovania obrazku), pretoze ju bolo lahke prelomit
- namiesto captche sa vyplnaju odpovede na zakladne otazky, ktore su v slovencine, eliminuje to tak vacsinu utokov
- zaroven po spravnom zodpovedani je pozadovana aktivacia administratorom, ktory preveri, ci email alebo meno nie je podozrive a pripadne uvedenu osobu kontaktuje, alebo rovno konto aktivuje

Funguje tak vacsina for, co poznam a je to asi jediny rozumny sposob ako udrzat forum ciste.

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie: 05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 05 Mar 2013 22:20

super

LAcike
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 29 Aug 2010 14:43
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa LAcike » 15 Dec 2014 09:46

Tak, kedze sa zlym chlapcom dari pravidelne prelomit ochranu (kontrolne otazky a podobne) a zacalo mi chodit nejako vela emailov na potvrdenie registracie, kde su emaily z ruska, tak som nainstaloval rozsirenie, ktore kontroluje prihlasovacie meno, email a ip adresu voci existujucim zoznamom spammerov (berie do uvahy 5 roznych databaz).

Asi nam chcu ponukat vianocne reklamy na viagru :D

Napísať odpoveď