Upozornenie

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Upozornenie

Príspevok od užívateľa Peter_M » 20 Apr 2010 07:12

Ahojte

keďže som túto informáciu nenašiel v príhovore prezidenta SBA-apríl 2010, musím to urobiť takto.
Už dávnejšie som oznámil, že moja administrácia stránky SBA končí 15.mája 2010, a od tohto dňa je stránka a fórum bez údržby.
Preto poprosím, kedže viem že nájsť nového admina stránok pre nové vedenie môže byť problematické, aby sa tým zaoberalo aj staré vedenie,
nakoľko po tomto dátume môže ale nemusí dôjsť k nepredvídaným udalostiam.

Ďakujem

Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie: 05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Upozornenie

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 20 Apr 2010 22:02

Ahoj Peter , no mne osobne je to luto že odchadzaš ale zaroven ti blahoželam k uspechom ktore si dosiahol :wink: .

Juraj Formel
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 08 Apr 2008 23:24

Príspevok od užívateľa Juraj Formel » 20 Apr 2010 22:30

Noo Peto,každa pesnička má začiatok aj konec......dúfam že naše snaženia vo forme príspevkou neodídu dakde,a nájsť náhradu asi nebude lahké....

peterbrod
Dátum registrácie: 05 Apr 2008 20:33
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa peterbrod » 21 Apr 2010 16:20

peťo,tvoj 196 príspevok mi je jediný protivný,ak si to rozmyslíš určite potešíš mnohých,ak nie ,aj tak dík...,niektorí sme tu strávili nemálo hodín zo života

Pavol Meňhert
Dátum registrácie: 15 Jan 2010 20:32

Príspevok od užívateľa Pavol Meňhert » 21 Apr 2010 16:42

To znamená že fórum už nebude aktívne ???

ivet mikesova
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 07 Apr 2008 11:22
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivet mikesova » 21 Apr 2010 18:15

Ahoj Petko - nas admin. Nepoznam dovody preco si sa tak rozhodol, mozno pre velku pracovnu zaneprazdnenost, mozno z inych objektivnych ci subjektivnych dovodov. I ked sa tusim osobne nepozname, mas moje velke sympatie a priazen za to, co si tu za za minule obdobie odviedol. Ci to uz bolo v casoch invazie tureckeho hackera alebo v suvislosti s tvojimi postojmi k niektorym temam. Ak sa skutocne naplni tvoja ambicia ukoncit tuto eru spravy sba stranky, viem, ze nebude lahke najst za teba nahradu a obavam sa stagnacie v tejto oblasti. Tak ta chcem poprosit v mene nas vsetkych ( dufam, ze to citim spravne ) este raz zvazit svoje rozhodnutie a neunahlit sa, nech su dovody ake chcu. A ak by som prosila zbytocne, tak ti aspon dakujem za vsetko co si pre tuto stranku a tym aj pre nas vsetkych urobil.

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 23 Apr 2010 15:07

Ahojte
som v podstate zásadový človek a čo poviem to sa snažím aj dodržať, takže svoje rozhodnutie nezmením. (Nehnevajte sa.)
Dôvody "prečo" nechcem na fóre rozoberať, nemá to zmysel.
Myslím že ma tu budete vídať, ale už nie ako admina.

To Peterbrod: aj ja som strávil nejakú časť života nielen na tomto fóre, ale aj pod ním.... :lol: ,a čo príspevok 197?
To Pavol Menhert: fórum bude nadalej funkčné, do najbližšieho útoku hackera. :wink:
To Ivet: Nie, nikdy sme sa nevideli, ale niekedy sa to stane... :wink:

Ďakujem.

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 28 Máj 2010 07:12

Ahojte

Takže včera som odovzdal administrátorské práva novému adminovi Petrovi Valentovi (alias petovy), ďakujem všetkým za podporu a pripomienky v predchádzajúcom období a verím, že nový admin prinesie veľa nových nápadov pre fungovanie stránky a fóra.
ĎAKUJEM, a čaute niekde na nejakej výstave alebo inej akcii.

vlado
Dátum registrácie: 03 Apr 2008 19:43
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa vlado » 28 Máj 2010 14:40

Peťo aj my ti ďakujeme, bez admina a tejto stránky by sme nemohli prezentovať naše snaženie, a ja osobne by som asi nespoznal fajn ľudí s ktorými si vymieňam skúsenosti.
vlado

stano
Dátum registrácie: 22 Jan 2009 14:20
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa stano » 28 Máj 2010 14:50

aj ja sa pridavam s podakovanim za tvoju pracu, casto nedocenenu, a zarovem prajem vela uspechov novemu adminovi. tu reportaz z jura spravil kvalitne :!:
stano

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: 03 Apr 2008 21:34

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 28 Máj 2010 20:08

Cau Peto, dnes sme si to povedali osobne ale este raz D A K U J E M za perfektnu pracu.
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

petovy
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 25 Okt 2009 19:36

Príspevok od užívateľa petovy » 28 Máj 2010 21:36

Ahojte,

Tu je Peter Valent novy admin.
Uplne bez admina to nebude, ale ked niekto mate zaujem kludne si to vymenim :) .
Myslim si, ze Peter_M si zasluzi velku vdaku, vybudovanie a udrziavanie takej stranky nie je sranda. Ja si myslim, ze na tom stravil vela casu, asi viac ako si myslite.
Velke DAKUJEM.

Nove napady by boli, nie len odo mna ale aj od inych, ale zatial si ich netrufam zrealizovat, aj ta administracia vyzera na mna dost.
Casom pridu urcite nejake zmeny, dufam ze pre vacsinu z vas pozitivne.

Zatial to aspon funguje tak vsetci rychlo piste :-) , ale nie budem sa snazit aby sme mali co najmenej vypadkov.

Pekny den vsetkym

Juraj Formel
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 08 Apr 2008 23:24

Príspevok od užívateľa Juraj Formel » 28 Máj 2010 22:26

Peter M.ujooo admino,čo povedať......si hviezda,svietiš tak sviec dál......!bolo nám vieselo,zastaf sa dakedy......Vdaka!.Pozdravujem nového admina-želám more trpezlivosti s nami a dufam že sa moc prerábať nebude ......ledvai si človek zvykne na sistéma......Myslím že by bolo vhodné dať dáky kontakt alespoň dáku mailofku...pre istotu......

Napísať odpoveď