Prihlásení

Užívateľov profilový obrázok
ivet mikesova
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 07 Apr 2008 11:22
Kontaktovať užívateľa:

Prihlásení

Príspevok od užívateľa ivet mikesova » 07 Apr 2008 14:29

... neviem ako ostatni, ale ked som prihlasena na chate, rada by som videla kto vsetko je prihlaseny na stranke, nielen pritomnych na chate, to mi tusim chyba. Ak by to bolo mozne pri vsetkych obrazovkach vidiet prihlasenych uzivatelov na stranke, bolo by to super.

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: 03 Apr 2008 21:34

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 07 Apr 2008 15:49

Ivet a naco to bude dobre? Ked si na chate vidis predsa kazdeho kto sa tam nachadza a to sa mi zda dost dolezite. Ked ides na forum tam si predsa priamo nepiseme na to sluzi ten chat. Ja beriem forum ako pomocku pri vkladani obrazkov ku ktorym mozme neskor diskutovat. Moj nazor.

ivet mikesova
Člen SBA
Člen SBA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivet mikesova » 07 Apr 2008 16:04

Marian, ved forum si mozes napriklad len prezerat a zabijat cas cakanim na nejakeho z kolegov, s ktorym by si rad na chate pokecal a jak zistis, ze sa ti niekto prihlasil, ked to pri navsteve fora nevidis? Budes stale klikat na hlavnu stranku a pozerat, ci sa niekto neprihlasil? Podla mna by mal byt lavy okraj hlavnej stranky s udajmi o prihlasenych uzivateloch vidiet stale bez ohladu na to, co na stranke robis.

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 07 Apr 2008 18:21

Mam pocit ze zaciname byt moc narocni. Budme radi ze Peter spravil co bolo v jeho silach. Stranka mala aj tak fungovat az od 20. aprila. Ja to beriem ako otukavanie a vychytavanie much. Vacsinou na bonsajovych strankach sa vyuziva forum pripadne kniha navstev. Chat je rarita a myslim si ze sme si ho oblubili. Peter tuto stranku robil vo svojom volnom case bez odmeny. Nechajme ho trochu vydychnut si a urcite sa neskor chyby odstrania aj nase pripomienky.
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

ivet mikesova
Člen SBA
Člen SBA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivet mikesova » 08 Apr 2008 09:32

Marian, to nie je o narocnosti ale o prakticnosti stranky. Samozrejme Petrovi a Mariovi patri neskutocna vdaka za ich pracu na stranke. Stranka sa mi paci a v celku som s nou spokojna. Len ako si sam povedal, povodne mala byt spustena 20.4. a teraz sa zacina uzivatelsky "testovat". Keby niekto povedal: "Vazeni, mate tu hotovu stranku, to je maximum, co vieme urobit, vyuzivajte ju tak ako je...", nepovedala by som ani slovo. Ale ak ju maju ludia radi navstevovat a stale "nefrflat" na nieco a vedia ju autori stranky este v niecom vylepsit, tak preco sa neozvat? Aj na povodnej stranke, ked si bol na chate, si videl kto sa na stranku prihlasil, nie?!

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 08 Apr 2008 09:56

Ja osobne to nepotrebujem ale ako pripomienku to beriem. Ja túto stránku beriem ako testovaciu nakoľko toho 20. 4 sa stretáva prezídium kde budeme o tejto stránke určite rozprávať.
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 08 Apr 2008 12:47

ivet mikesova napísal: Ale ak ju maju ludia radi navstevovat a stale "nefrflat" na nieco a vedia ju autori stranky este v niecom vylepsit, tak preco sa neozvat? Aj na povodnej stranke, ked si bol na chate, si videl kto sa na stranku prihlasil, nie?!
Ivet každý názor je vítaný.
Ivet chceš aby bolo vidieť kto je prihlásený všeobecne na bonsai-sba, alebo kto je práve na "chate", ked si na inej podstránke?
obidve možnosti sú uskutočniteľné, momentálne je vidieť kto je pripojený na bonsai-sba

Dakujem

Peter_M

aaaiki
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 28 Mar 2008 22:01

Výstavy

Príspevok od užívateľa aaaiki » 08 Apr 2008 16:51

Ahoj Tibor ,
Vďaka za upozornenie , tak Ťa poprosím mohol by si poslať bližšie info o Trnavskej výstave na náš mail bonsaisba@centrum.sk a určite to bude na svojom mieste.
Zároveň poprosíme všetkých ak viete o nejakej výstave dajte nám vedieť a my dáme o nejvedieť všetkým.
Ďakujeme , že i Vy priložíte ruku k dielu :D

ivet mikesova
Člen SBA
Člen SBA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivet mikesova » 08 Apr 2008 16:57

Ahoj Peter_M, dik za reakciu na moj nazor. Ked kliknem na forum, je sice dole vidiet, kto je na fore pritomni, ale ked uz vojdes na nejaku konkretnu temu, uz nevidis, kto je prihlaseni. Ale odhliadnuc od toho mne by uplne stacilo pri kazdej cinnosti na stranke vidiet, kto je momentalne na stranke sba, nechcem byt az tak narocna :wink: Stacilo by, ak by mohla byt lava lista z hlavnej stranky s menu a prehladom prihlasenych fixna pri vsetkych cinnostiach na stranke.

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 09 Apr 2008 07:43

ivet mikesova napísal:Ahoj Peter_M, dik za reakciu na moj nazor. Ked kliknem na forum, je sice dole vidiet, kto je na fore pritomni, ale ked uz vojdes na nejaku konkretnu temu, uz nevidis, kto je prihlaseni. Ale odhliadnuc od toho mne by uplne stacilo pri kazdej cinnosti na stranke vidiet, kto je momentalne na stranke sba, nechcem byt az tak narocna :wink: Stacilo by, ak by mohla byt lava lista z hlavnej stranky s menu a prehladom prihlasenych fixna pri vsetkych cinnostiach na stranke.
Ahoj Ivet momentálne je fixny modul prihlasených na všetkých podstránkach.
Na "prihásených " vo fóre vo všetkých témach a príspevkoch popracujem, aj ked neviem načo to je dobré. :shock:
Dakujem
Peter_M

Rudolf Fraštia
Dátum registrácie: 06 Apr 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 09 Apr 2008 12:18

pre PeterM:
- ak to dobre chápem Ivet nejde o to vidieť meno prihláseného do konkrétnej témy, ale vidieť mená ľudí pripojených na stránku ako takú...
- ďalej píše, či fórum môže fungovať tak, aby zostala vľavo viditeľná info lišta z hlavnej stránky.
Dobre hovorím Ivet?
Zdraví Rudo

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

to Rudo

Príspevok od užívateľa Peter_M » 09 Apr 2008 14:30

Myslím že som ju pochopil dobre :D
Na stranke funguje modul Práve pripojený - ktorý je viditelný stále.

Čo sa týka fóra, pracujem na tom 8)

Juraj Formel
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 08 Apr 2008 23:24

Príspevok od užívateľa Juraj Formel » 24 Apr 2008 21:43

Cau Admino.Mam taky postreh dna!
Na chate mi casto vypisuje ze nie som prihlaseny,prihlasuval som sa v priebehu 20 min asi tak 4 krat!Nemohol som napisat nic lebo mi ukazalo v tab.dole ze som neni prihlaseny,prihlaseny som bol!V pravej strane ak som na chate ,v zelenom policku na hlavnej stranke-prihlaseny na chate, ma vobec neregistruje!A aj zvukovi signal dodanej odpovede reaguje len niekedy......Takze mnoho krat neviem ci prihlaseny prezera stranky alebo je na chate!Ak budes mat cas skus urobit kuk na danu temu.Az robim daco zle,tak prosim porad,v pocitacoch som zaciatocnik.Dik-maj sa

ivet mikesova
Člen SBA
Člen SBA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivet mikesova » 25 Apr 2008 09:25

Ano Rudko, tak som to myslela. Podla vsetkeho Peto na tom pracuje, tak si pockame na vysledok. :wink:

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

to Ivet

Príspevok od užívateľa Peter_M » 25 Apr 2008 14:21

Tak prredsa som to nepochopil... :idea: :oops: :D :D :D

Ivet skusim to zhrnúť čo ide a čo nejde.....
1. stránka a forum sú dva rôzne systémy ktoré sú navzájom spojené, ide urobiť aby forum išlo pod stránkou čiže niečo ako teraz ide chat ale šírka fóra sa zmenší o cca 300 pixelov - vtedy bude viditeľné všetko ale na úkor šírky. pre porovnanie celková šírka fora je teraz 860 px
2. Ide urobiť aby fórum vyskakovalo ako nové okno - čiže v jednom okne pôjde stránka dalej a v druhom bude samostatne fórum.....
3. pridať samostatne menu z hlavnej stránky do stranky fora nieje možné....
4. momentálne robím na chate aby vám nevyskakovalo že si bola pripojená resp. že si odišla....
5.musim ešte opraviť jazykovú mutáciu attchment modu - lebo raz mi to ukaže v slovenčine a raz v češtine :twisted: :twisted: :twisted:

Dakujem za pripomienky....
:wink: :wink: :wink:

Napísať odpoveď