Prihlásení

Užívateľov profilový obrázok
Peter_M
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 28 Mar 2008 21:12
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 25 Apr 2008 14:28

Juraj Formel napísal:Cau Admino.Mam taky postreh dna!
Na chate mi casto vypisuje ze nie som prihlaseny,prihlasuval som sa v priebehu 20 min asi tak 4 krat!Nemohol som napisat nic lebo mi ukazalo v tab.dole ze som neni prihlaseny,prihlaseny som bol!V pravej strane ak som na chate ,v zelenom policku na hlavnej stranke-prihlaseny na chate, ma vobec neregistruje!A aj zvukovi signal dodanej odpovede reaguje len niekedy......Takze mnoho krat neviem ci prihlaseny prezera stranky alebo je na chate!Ak budes mat cas skus urobit kuk na danu temu.Az robim daco zle,tak prosim porad,v pocitacoch som zaciatocnik.Dik-maj sa
Juraj neviem teraz nejako radiť, ale skus nejako vypozorovať pri akej príležitosti ta žiada znova registrovať?
Lebo ak v hlavnom menu (to je to ľavé) svietiš ako online, tak tvoj cookies je v tomto systéme aktívny a nepotrebuješ sa znova prihlasovať....prípadne skús, predtým než pôjdeš do chatu kliknúť v menu na "Hlavná stránka" a až potom na "Bonsai Chat" resp. stisni F5 na reload stránky.
Ak by uvedené problémy pretrvávali skus ma prezvoniť tlf.

:wink:

ivet mikesova
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 07 Apr 2008 11:22
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ivet mikesova » 25 Apr 2008 15:35

Petko dik za vysvetlenie, to som chcela vediet. Ja som bola stale v tom, ze forum bezi pod strankou :? , no kazdopadne ak by sme ho dali pod stranku a museli tak ubrat z pixelov, akurat by sa text prispevkov natiahol viac na dlzku, ze? Alebo by to aj inak vizualne forum obmedzilo? Zial nie som odbornik cez PC, tak neviem posudit dopad.
Alebo dat forum ako samostatne okno? To by sme sa mohli jednym klikom prepinat medzi strankou a forom? A mat tak na ploche v mensom okne forum a na jeho pozadi hlavnu stranku? :?:
V tomto momente fakt nedokazem s mojou laickou predstavou posudit co by bolo vhodnejsie. Sak nechajme, nech sa aj ostatni vyjadria. Neviem, co je ako narocne na pracu a cas...

Juraj Formel
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie: 08 Apr 2008 23:24

Príspevok od užívateľa Juraj Formel » 25 Apr 2008 23:21

cau Peto odpozorujem ,hladal som tvoje tel cislo no nejak som ho nenasov:co scul?posli mi ho mailom hadam moju mail schr.budes vedet.Mario vie.

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 29 Apr 2008 07:40

Juraj už som na to prišiel .... robilo ti to ked si sa vrátil na hlavnú stránku z fora- tak sa ti ukázalo aby si sa prihlásil ale pod tým si prihlásený bol.....
už by to malo isť v poriadku....chyba zápisu scriptu...
OSPRAVEDLNUJEM SA. :oops:

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 30 Apr 2008 08:12

Dakujem za upozornenie, pozriem sa na to.... :wink:

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 30 Apr 2008 10:01

Darius môžeš sa prihlásiť..... :wink:

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 30 Apr 2008 10:44

Ano Darius hodí ta na prvú stranu prihlásenia, je to dočasne takto (dúfam že do večera resp. zajtra), aby SBA neprišla mojou neschopnosťou o nádejného člena.... :lol:

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 12 Jún 2008 08:16

Darius trocha štatistiky nezaškodí :
Fórum funguje cca od 1.4. do dnes je to 73 dní za tento čas je tu 66 tém a 925 príspevkov t.j. 0,9 temy na deň, a cca 14 príspevkov.... :roll:

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: 03 Apr 2008 21:34

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 12 Jún 2008 10:38

Ahoj Darius. Davnejsie si slubil prekladat clanky a vkladat ich sem. Doposial som nevidel od teba ziadny takyto prispevok. To len taka poznamka. Ak nieco slubis tak bolo by dobre to aj splnit.
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

Marián Šimkovič
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: 03 Apr 2008 21:34

Príspevok od užívateľa Marián Šimkovič » 12 Jún 2008 15:35

Kazdy clanok nas urcite vsetkych potesi. Opakovanie je matka mudrosti tak nevadi ak prelozis aj starsie texty, o ktorych sme mozno uz daco to poculi. Smelo do prekladov :-)
Marián Šimkovič
Danubius bonsai klub Bratislava

Peter_M
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Peter_M » 23 Jún 2008 15:07

to : Karol
tak ako sme sa rozprávali včera v NR, skus ked prechadzaš na hlavnú stranku SBA použiť odkaz "Spat na hlavnu stranku SBA" a nie obrázok
ak chyba stále pretrváva skúsim zvýšiť "session" aj ked je to na úkor bezpečnosti :roll: :lol: ,
teraz som pozeral aku dostupnosť udáva hosting, a je to 99,9% žeby si bol vyvolený???? 0,1%??? :lol: :lol: :lol:
no skus .........
Cau

Napísať odpoveď