ZOZNAMKA

LAcike
Site Admin
Site Admin
Príspevky:313
Dátum registrácie:29 Aug 2010 14:43
Bydlisko:Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:
Re: ZOZNAMKA

Príspevok od užívateľa LAcike » 23 Feb 2016 06:27

GarMi napísal:Všetkých zdravím,
moje meno je Miro a po dlhom čase som sa tu zjavil a znova zaregistroval. Väčšinou som sem zablúdil len tak, pokukal čo nové a zdúchol. :mrgreen:
Ani som si nevšimol, že moje ,,prastaré,, príspevky sú už vedené už len ako hosť. Nie že by ich bolo veľa.
Bonsaje riešim už od škôlky, keď som mame v záhradke orezal tuju do výšky môjho dosahu podľa vzoru nástenného kalendára, ktorý netuším skade sa u nás doma zobral( mama to vôbec neocenila). A od vtedy sa všetko pod mojimi rukami menilo na stromčeky.
Laicky sa venujem bonsajistike cca 10rokov. Neviem či to môžem uviesť, lebo tento vek prežil len jeden môj ,, bonsaj,,, a veľa ich za mnou nevidno. Som skôr samouk, čo moje stromčeky často porazilo. Ale raz...
Rád chodím na výstavy, keď sa dá a nenápadne fandím tomuto umeniu.
Všetkým prajem veľa úspechov a málo škodcov.
Vitaj :) Ak su prispevky vedene ako "host", tak bolo stare konto zmazane a to robime jedine na ziadost vlastnika. To by ma zaujimalo, ze preco teda bolo zrusene...

michal71
Príspevky:6
Dátum registrácie:12 Mar 2017 21:23
Bydlisko:Žilina

Re: ZOZNAMKA

Príspevok od užívateľa michal71 » 18 Mar 2017 18:08

Zdravím všetkých bonsajistov, volám sa Michal Bátori a bývam v Žiline. Pestovaniu stromčekov, z ktorích raz budú bonsaje sa venujem asi 10 rokov a snažím sa v tomto umení zlepšovať. Začínal som interierovkami, no v poslednej dobe ma veľmi zaujímajú aj exterierové bonsaje.Informácie čerpám hlavne z internetu, kníh a v poslednej dobe máme u nás super bonsajový obchod do ktorého chodím nakupovať a očumovať krásne stromčeky.V súčasnosti mám 23 stromčekov, polovica sú exterierovky. Prajem veľa radosti pri pestovaní.

Napísať odpoveď