Itoigava 1

Napísať odpoveď
Marián Pekárik
Dátum registrácie:23 Máj 2008 09:03
Itoigava 1

Príspevok od užívateľa Marián Pekárik » 06 Aug 2009 15:21

Ahojte.

Po dlhšom čase sa ozývam zas. Je leto, takže všetci máme plné ruky práce s tvarovaním. Posielam fotky z môjho včerajšieho tvarovania. Ako to už u mňa býva, až keď sa pustím do práce a som niekde v polke, si spomeniem, že to trebalo vyfotiť aj na začiatku. No čo už. Pôvodná fotka nie je. Takže snáď postačí výsledok. Túto borievku som kúpil v bonsaj centre. Majú ich skoro všade a podľa mňa je to veľmi vďačný materiál, ktorý skrýva veľký potenciál. Na tejto borievke bude ešte treba dopestovať ľavú stranu, je trochu riedšia- jednak z prestrihania a jednak preto, že pred rokom došlo k odstráneniu pôvodného vrchola a daná oblasť ešte nezahustla. púčiky tam sú, takže za také dva roky to bude akurát. Taktiež v oblasti vrcholu bude treba zahustiť vetvičky. Na jar dôjde aj k náklonu stromu pri presadení. Dúfam, že sa vám bude páčiť moja práca aspoň tak ako mne a že prispejete aj vy svojími fotkami z tvarovaných stromov.
A teraz fotky.
Prílohy
A.jpg
A
B.jpg
B
C.jpg
C
D.jpg
D
A-   veľkosť.jpg
A ešte pre porovnanie veľkosti....

Užívateľov profilový obrázok
Erik Križovenský
Člen SBA
Člen SBA
Dátum registrácie:19 Apr 2008 00:22
Kontaktovať užívateľa:

Re: Itoigava 1

Príspevok od užívateľa Erik Križovenský » 06 Aug 2009 22:12

...ja to vidím nejako takto...
Prílohy
virtMajo-1.jpg

Marián Pekárik
Dátum registrácie:23 Máj 2008 09:03

Príspevok od užívateľa Marián Pekárik » 08 Aug 2009 20:03

Ahoj Erik.

Som rád, že si sa ozval na môju Itoigavu. Tvoj virtuál sa mi páči. Tá ľavá zadná vetva sami ale nepozdáva, ale ináč je to pekné.
Na svojom strome ešte plánujem dopestovať okrem iného ľavú spodnú vetvu a stiahnuť ju ešte nižšie po presadení. Aby vznikol negatívny priestor.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie:05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 09 Aug 2009 20:22

Ahoj Majo , kedy daš fotky natvarovaneho stromčeku? :D ,bez uražky kamarat :D

Napísať odpoveď