Strana 1 z 1

Nováčik, tak kde Vás nájdem :)

Napísané: 09 Dec 2019 20:29
od užívateľa johny1979
Dlhšie som rozmýšlal nad tym či tu môžem založit takýto príspevok, či tu nemate nahodou dáky systém, vyzerá to tu upratane, tak sa ospravedlnujem ak Vam to tu kazím.

Páni, kde Vás najdem, stretnem, som priamo z BB, ako celoživotná činžiakova krysa som sa prestahoval do RD, po 4 rokoch mam prerobene a mozem sa hadam zacat venovat aj koničku ktory sa mi v detstve vždy pačil, lenže sa to nepačilo tým Zelkovym z baumaxu :D takze sa chcem poriadne rozbehnut, nasavam informacie z webu, z fór, knižiek. Ibaze lepsie je raz zaziť, vidiet ako sto krát počuť. Zatial z okolia poznám iba pána Beláka. Ako to funguje v BB? Spozoroval som ze fora trochu umreli, lebo mam pocit ze 2010-2013 tu bol dáky Bóóóm :) skoda to som nestihol heh, ale urcite vsetci od vtedy nabrali skusenosti a rozhľadu tak len dobre. Viem ze je teraz trochu mimo sezonu ale o to lepsie byť pripraveny. Otazočka je tu teda niekto? :shock:

Re: Nováčik, tak kde Vás nájdem :)

Napísané: 10 Dec 2019 11:14
od užívateľa Vladok
Ahoj,
ak poznas Janika tak ti mohol dat informacie o nas "Bystricanoch". Pozri si aktivity Bonsaj klubu tu na fore a urcite sa najde oznam aj tu o najblizsom stretnuti na jar 2020. Teraz "oddychujeme", nic nechystame.
Zatial tolko.
Vlado Krisko