Technicka poznamka

Napísať odpoveď
Rudolf Fraštia
Dátum registrácie: 06 Apr 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Technicka poznamka

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 22 Jan 2015 00:19

Rozlíšenie prispievateľov do "FORA" na členov a nečlenov SBA sa dá pochopiť ako zrozumiteľný systémový krok. Označenie obrázka, alebo zverejnenej aktivity symbolikou SBA môže u náhodného návštevníka stránok už aj podvedome evokovať dojem, že sa jedná o aktivitu SBA, alebo má SBA na jej organizovaní nejaký podiel. Toto môže SBA perspektívne využiť ako vhodný motivačný nástroj na rozšírenie svojej členskej základne...

V zobrazenom prípade však chcem požiadať admina o opravu, pretože tu je dané označenie v práve spomínaných súvislostiach trocha predčasné. :) Ďakujem.
sba a kemp Trusalka.JPG
Zdraví Rudo

LAcike
Site Admin
Site Admin
Dátum registrácie: 29 Aug 2010 14:43
Kontaktovať užívateľa:

Re: Technicka poznamka

Príspevok od užívateľa LAcike » 22 Jan 2015 22:18

Ahoj Rudo,

nespominas presne co je problem, budem preto predpokladat, ze naraz na obrazok v hlavicke.

Chvilu mi trvalo, kym som sa dopatral preco tam je. Redakcny system, co pouzivame, ma vybornu funkcionalitu, kde sa da ku clanku priradit prezentacny obrazok pre socialne siete. Tento obrazok sa pri zdielani na facebooku, google+ a pod. automaticky zobrazi v poste. Clanok som kontroloval po napisani, no nie s priradenym prezentacnym obrazkom, nakolko obrazok vkladam az pri sharovani na FB a G+. Ako pozeram, asi som mal. Po chvilke hladania som prisiel na to, ze ak prezentacny obrazok je sirsi ako obrazok hlavicky, tak hlavicku nahradi. Tato konstelacia okolnosti este nenastala a to som uz nejakemu tomu clanku prezentacny obrazok priradil. Nie som sam, co bol z tohoto spravania prekvapeny:
https://wordpress.org/support/topic/rem ... rom-header
Cize, ospravedlnujem sa, nebol to umysel, ani sme tym nic nesledovali. Obrazok som zmensil a uz sa v hlavicke nezobrazuje.

Vdaka za upozornenie.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj Szabo
Prezident
Prezident
Dátum registrácie: 05 Apr 2008 19:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Juraj Szabo » 29 Jan 2015 20:49

No kiež by boli zobrazený bonsajisti aj členovia Sba a platili členské bolo by to super . Ale takto mi len ostáva konštatovať že slovenský bonsajisti maju hlboko do vrecka. Veď uznajte používať roky stránku a fórum Slovenskej bonsajovej asociácie na spropagovanie svojich aktivít a ľutovať dať 10euro ročne na podporu chodu Sba je dosť odvážne . Nechcem aby to vyzeralo ako nejaký útok ale chcem len naliať čistú vodu do pohára. Nebudem predsa počas premietania filmu stáť pred kinom a nadávať na film ktorí som si ani nezaplatil a ani nevidel. Je to smutné že to musím takto napísať a je mi to aj dosť trápne. Ale možno už niekomu dojde že len podpichovať a ukazovať nedostatky hneď ako sa objavia a roky neplatiť členské je dosť drzé a neprofesionálne.

Rudolf Fraštia
Dátum registrácie: 06 Apr 2008 11:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Rudolf Fraštia » 30 Jan 2015 15:49

Juraj.
K vytvoreniu tejto témy ma viedla obhajoba záujmov "bonsai-mt", ktoré tu zastupujem. (Ne)členstbo v SBA a teda aj členský príspevok na jej činnosť je druhá - moja čisto osobná záležitosť. Preto Ťa žiadam, aby si tieto dve veci nespájal do akýchkoľvek súvislostí.

Na tvoje slová mám samozrejme vytvorený názor, ale zdržiavam sa komentára.

Vonku krásne sneží - poďme sa radšej trocha polyžovať...
Zdraví Rudo

Napísať odpoveď